Galaxy S20 FE'de ısınma sorunu var mı?

CHiBLaST

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda yeni bir telefon alacağım. Bütçem 4500, eski telefonu takaslarsam 5500'e kadar çıkabilirim.

2. el S20 FE bakıyorum, bayağı övülen bir cihaz. Şu an kullanan arkadaşlar telefonda ısınma sorunu var mıdır söyleyebilirler mi? Ayrıca başka sorunları varsa onları da bilmem güzel olur.

Tabii Snapdragon'lu olan modellere bakıyorum, Exynos alanların aklından şüpheliyim zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Yakın zamanda yeni bir telefon alacağım. Bütçem 4500, eski telefonu takaslarsam 5500'e kadar çıkabilirim.

2. el S20 FE bakıyorum, bayağı övülen bir cihaz. Şu an kullanan arkadaşlar telefonda ısınma sorunu var mıdır söyleyebilirler mi? Ayrıca başka sorunları varsa onları da bilmem güzel olur.

Tabii Snapdragon'lu olan modellere bakıyorum, Exynos alanların aklından şüpheliyim zaten.

Bildiğim kadarıyla Exynos'lu modeller ısınıyor FE ısınmıyor.

Şikayetvar üzerinde böyle bir şikayet gördüm, bir bakabilirsiniz.

SD865 güçlü bir işlemci, işlemciyi zorlayan işlemlerde bir miktar ısınma yapar. Ancak Exynos 990 gibi performansı düşürecek ya da elinizi yakacak kadar ısınma olmaz. Yine de buz gibi bir arka kapak beklemeyin, bu seviyedeki Apple’ın A serisi işlemcileri bile belirli bir noktaya kadar ısınıyor.

Şikayetvar üzerinde böyle bir şikayet gördüm, bir bakabilirsiniz.
Bu model yüksek ihtimalle Exynos 990 olan.
Arkadaşım Snapdragon versiyonunu kullanıyor ve ısınma olmadığını söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı