Galaxy S20 FE'de ısınma sorunu var mı?

Yani ben o kadar oynamadım açıkçası. O oyuna pek merakım yok açıkçası. Sadece merak ettiğimden indirdim. Ama testlerde drop olmadığı yönünde söylüyorlar. X3 Pro dokunmatiğinde galiba sorunu varmış galiba onu bilmiyorum. Bildiklerim bunlar vallaha.
Şu arkadaş fps drop ile ilgili oyun üzerinden test yapmış, benzer sonuçları almış, soran arkadaş için ve telefon hakkında araştırma yaparken buraları okuyan olursa diye paylaşayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada dokunmatik sorunundan dolayı (çoklu parmakta dokunmatik sapıtıyordu) biraz önce servise verdim ben onu da dipnot olarak yazayım.

865 drop yaşatmaz. Şu an atıyorum 90 FPS alıyorsun diyelim en fazla 85 falan olur gibime geliyor. 1100'e göre daha iyiydi.

Açıkçası işlemci iyi ama soğutması özen gösterilmemiş. Ama benim 1100ü (kullandığından benim dedim yanlış anlaşılmasın) soğutması iyi olduğu için sonuç itibarıyla benzer sonuçlara çıkıyor. Ama açıkçası ben zamanında fiyatı S20 de için daha uygun olduğundan X3 GT aldım.
Açıkçası dün telefonu rahatlasın yeri falan diye sıfırladım daha bir canavar oldu.

Açıkçası işlemci iyi ama soğutması özen gösterilmemiş. Ama benim 1100ü (kullandığından benim dedim yanlış anlaşılmasın) soğutması iyi olduğu için sonuç itibarıyla benzer sonuçlara çıkıyor. Ama açıkçası ben zamanında fiyatı S20 de için daha uygun olduğundan X3 GT aldım.
Açıkçası dün telefonu rahatlasın yeri falan diye sıfırladım daha bir canavar oldu.
Ekran ve yazılım meselesini çözse Xiaomi ve alt markaları alınır aslında. Tabi bu soran arkadaşa kalmış Ekran ve yazılıma önem ne kadar veriyor ona bağlı. X3 GT'de ekran kötü mü? Hayır ama IPS.

Ekran ve yazılım meselesini çözse Xiaomi ve alt markaları alınır aslında. Tabii bu soran arkadaşa kalmış ekran ve yazılıma önem ne kadar veriyor ona bağlı. X3 GT'de ekran kötü mü? Hayır ama IPS.

Açıkçası ekranı güzel. Fakat IPS LCD olduğundan çok güç tüketiyor. Yaklaşık 4 saat kullanımda bu kadar götürüyor.

Screenshot_2022-01-28-16-45-36-296_com.miui.securitycenter.jpg

Ama mesele yazılıma gelince gelen 2 tane güncelleme vardı bugüne kadar. Hep bataryası daha iyi gitmeye başladı. Ama neredeyse çoğu uygulaması Google'nin olduğundan dolayı biraz optimizasyon sorunu var açıkçası. Ama başkalarının bahsettikleri saçmalıklara karşılaşmadım pek.
Telefonun çıkardığı gereksiz seslerin birçoğunu kapatamadığımdan sürekli güç tasarrufunda kullanıyorum ve 60Hz ile kullanıyorum. Bunları eklemek istedim.

ben s20 fe kullanıyorum vu şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki telefon gerçekten ısınıyor rahatsız ediyor yani. hele şarjda dahada ısınıyor üstelik kılıfla bile hissediliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı