Galaxy S23 FE nasıl bir telefon?

Bütçe
22000
Galaxy S23 de düşündüm ekranı bunun daha büyük olduğu için düşünüyorum ama işlemci Exynos ya üzer mi diye düşünüyorum
Alalı bir ay oldu güzel bir telefon ama çok şarj sıkıntısı çekiyorum exynos işlemciye güvenebilirsin çok güzel bir işlemci bugun one uı 6.1 de geldi telefon daha bi güzelleşti ama telefonun 15 dk da 1 şarj yediğini deneyimledim zaman zaman değişiyor bazen hizli yoyor bazen yavaş yiyor

Alalı bir ay oldu güzel bir telefon ama çok şarj sıkıntısı çekiyorum exynos işlemciye güvenebilirsin çok güzel bir işlemci bugun one uı 6.1 de geldi telefon daha bi güzelleşti ama telefonun 15 dk da 1 şarj yediğini deneyimledim zaman zaman değişiyor bazen hizli yoyor bazen yavaş yiyor
Isınma problemi yaşıyor musunuz hocam

Galaxy S23 FE nasıl bir telefon? Kullanan var mı? Başka bir telefon mu düşüneyim bunun fiyatında?
19 Ocaktan beri kullanıyorum, batarya dışında gayet memnun kaldım her özelliğinden. OneUI 6.1 ile de birkaç güzel özellik gelmiş, öneririm.

Bataryası kullanıma da bağlı olarak ortalama diyebilirim, en kötü ekran sürem yüksek parlaklıkla 4 saat 45 dk civarı olmuştu ama evde tüm gün otururken 7 saat gördüğüm de oluyor.

Geri
Yukarı