Galaxy S23 Ultra vs S24 Ultra vs iPhone 15

@Violet S hocam çok çok erken bir soru ama şubat etkinliğinde tanıtıldıktan S24 serisini almak mantık olabilir mi o etkinlikte neler tanıtılabilir telefon yanında neler verilebilir?

Beklentimden çok daha fazla düşmüş peki bu sizi rahatsız ediyor yani günü çıkartmanızda problem oluşturuyor mu?

Problem oluşturuyor tabii ki fakat bataryaların zaten 1 senelik ömrü var 3 yılıdır aynı bataryayı kullanıp iPhone SE ile aynı ekran süresi almak bence kötü değil. Batarya sağlığı hesaplamaya göre %60'ın altında.

@Violet S hocam çok çok erken bir soru ama şubat etkinliğinde tanıtıldıktan S24 serisini almak mantık olabilir mi o etkinlikte neler tanıtılabilir telefon yanında neler verilebilir?

Beklentimden çok daha fazla düşmüş peki bu sizi rahatsız ediyor yani günü çıkartmanızda problem oluşturuyor mu?
Evet çok çok erken bir soru hocam. 😂

Evet çok çok erken bir soru hocam. 😂

Hocam unutmazsam size doğru tarihte soracağım.

Problem oluşturuyor tabii ki fakat bataryaların zaten 1 senelik ömrü var 3 yılıdır aynı bataryayı kullanıp iPhone SE ile aynı ekran süresi almak bence kötü değil. Batarya sağlığı hesaplamaya göre %60'ın altında.

Evet o tip IPhone'lerin en büyük eksisi o gerçekten ama orijinal ile değişim bile ilk verimi vermiyor bence.

Merhaba bu konuyu biraz uzun süreli açıyorum 2024 Ocak civarı yeni bir telefon almayı planlıyorum ne almam gerektiği konusunda kararsızım beklentilerim
-Güçlü ve uzun ömürlü bir cihaz.
-Günü garanti şekilde çıkartmalı.
-Fotoğraf ve video çekmeyi severim.
-Açıkçası Android'in serbestliğini IPhone'un kullanışlılığını ve uzun ömrünü seviyorum.
-Eğer Samsung alırsam yanına bir akıllı saat+iPad alabilirim muhtemelen iPhone olursa sadece telefon olacak gibi(bütçe tahminim dolayısıyla)
S24 serisiyle ilgili korkum Exynos ile gelme ihtimali Exynos'un verimsiz ve kısa ömürlü olduğunu düşünyorum S23 Ultra ise 1 sene eskimiş ve yazılımı erken bitmiş olacak bu benim için büyük bir eksi dediğim gibi bu konuyu uzun süreye ve yeni gelişmelere bağlı olarak konuşmak üzere açıyorum. Şimdiden yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı