Galaxy S23 vs S23 Ultra

@Umut Mermer eğer 35.000 TL'ye nokta çizik dahil olmayan 1 yıllık S23 Ultra TR garantili telefonum mevcut.
Dilerseniz görüşebiliriz.

Vallahi zar zor 28 çıktı o kadar keşke çıkabilsem hayır demem benim için çok iyi olurdu :(

Adamın bütçesi 28 bin TL imiş. Biraz daha fiyatı düşürsen olmaz mı?

Çok teşekkür ederim düşünceniz için.

Garanti desteği olmayan cihaz alıyorsun sonuçta. Şansına cihaz arıza verirse sonra para senden gider.

Haklısınız :(

Belki biraz düşer diye dedim çünkü S23 Ultranın çıkış fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 38 bindi zaten
S23 Ultra ilk çıkış fiyatı şu şekildeydi:
  • S23 Ultra: 8 GB Ram + 256 GB Dahili Depolama: 40.999 TL
  • S23 Ultra: 12 GB Ram + 512 GB Dahili Depolama: 43.999 TL
  • S23 Ultra: 12 GB Ram + 1 TB Dahili Depolama: 48.999 TL

Vallahi zar zor 28 çıktı o kadar keşke çıkabilsem hayır demem benim için çok iyi olurdu :(

Çok teşekkür ederim düşünceniz için.

Haklısınız :(

Sen en iyisi mi S23 al, garantisi olmayan cihaz başınızı ağrıtır çünkü bu OLED ekranlı cihazlarda OLED yanığı oluşabiliyor, ya da hoparlörü cızırdamaya başlayabilir mesela. O zaman muhatap bulamayabilirsiniz.

Sen en iyisi mi S23 al, garantisi olmayan cihaz başınızı ağrıtır çünkü bu OLED ekranlı cihazlarda OLED yanığı oluşabiliyor, ya da hoparlörü cızırdamaya başlayabilir mesela. O zaman muhatap bulamayabilirsiniz.

Vallahi bu cihazı alma nedenim S20 FE aldım 4 ay önce 1 hafta önce düştü ilk kez kısa mesafeden ekran kırıldı ekran yok şu an o yüzden alacağım garantisi vardı ne olduki yine para istiyorlar yapmaya.

Yeni konular

Geri
Yukarı