Galaxy S23 vs S23 Ultra

Umut Mermer

Hectopat
Daha fazla  
Selam, telefon alacağım. Aklımda bu 2 model var. Bütçem 27.500 TL. Yurt dışı S23 Ultra alabiliyorum. S23 yurt içi alabiliyorum alırsam da iki model arasında kaldım. Benim için önemli olan: 1. kamera ve 2. batarya. Sosyal medya vs her şeyi aktif kullanıyorum oyun vs. önerilerinizi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli olan kamera ve batarya ise tabii ki de Ultra. Tabi yurt dışı cihaz oda var. S23'ün en büyük artısı boyutu, kullanım rahatlığı bence.

Selam, telefon alacağım. Aklımda bu 2 model var. Bütçem 27.500 TL. Yurt dışı S23 Ultra alabiliyorum. S23 yurt içi alabiliyorum alırsam da iki model arasında kaldım. Benim için önemli olan: 1. kamera ve 2. batarya. Sosyal medya vs her şeyi aktif kullanıyorum oyun vs. önerilerinizi alabilir miyim?

S23+, S23 Ultra ile benzer performansa sahip çünkü S23+ın çözünürlüğü daha az olduğundan daha az RAM harcar. Benim size tavsiyem bütçenizi birazcık arttırıp Türkiye malı S23+ almanız.

S23 Ultra batarya ve kamera olarak daha üstün olsa da Server kayıtı nasıl halledeceksiniz?

Bir süredir yazılım atılmış dandik Exynos'lu cihaz kullanıyorum. Telefonun gerçek verimininden hiçbir şekilde faydalanamıyorum bu yüzden. O yüzden bayağı yargılıyım yurt dışı cihazlara. Ama bu server kayıt olayında cihaz açılmadan orrj yazılım ellenmeden yapılması gayet mantıklı duruyor. Sorun olmaz derseniz alın geçin. Server kayıtlı olacak şekilde.

Geri
Yukarı