S23 Ultra vs. S23+ vs. S23

Benim elimde 5-6 senedir kullandığım iPhone 7 var. iPhone 7 yedi 4.7 inch gibi küçük bir boyuta sahip. 6.6, 6.8 inch büyüklükteki telefonların boyutuna alışmak zor oluyor mu, herhangi bir sıkıntı çeken var mı merak ettim. Ayrıca başlıkta yazdığım gibi sizin S23 serisinden veya bu fiyat bandından tercih ettiğiniz telefon nedir?

Hocam Samsung Galaxy S23 Ultra oldukça büyük kullanırken zorluk çekebilirsin.
Samsung Galaxy S23+ almanız daha mantıklı olabilir. Ben 23 Ultra kullanım.
İnanılmaz zorlandım taşıma konusunda.

Benim elimde 5-6 senedir kullandığım iPhone 7 var. iPhone 7 yedi 4.7 inch gibi küçük bir boyuta sahip. 6.6, 6.8 inch büyüklükteki telefonların boyutuna alışmak zor oluyor mu, herhangi bir sıkıntı çeken var mı merak ettim. Ayrıca başlıkta yazdığım gibi sizin S23 serisinden veya bu fiyat bandından tercih ettiğiniz telefon nedir?

S23 gayet iyi bir boyuta sahip, ben olsam S23 alırdım.

Toplu bir cevap vereyim, bu verdiğim modeller arasında özellikle S23 ile S23u arasında ciddi bir fiyat farkı olduğunun farkındayım, fakat yine de vermemin sebebi öğrencilere özel bir vergi muafiyeti durumunda S23 Ultra'nın fiyatı da bence alınabilir bir noktaya geliyor. Ayrıca S23 Ultra'yı düşünmemin bir sebebi de eli gereksiz fazla terleyen biri olarak ekranda sorun yaşamamak için kalemi kullanabilirim diye düşünüyorum. Kalemin varlığı ayrıca bir de eldiven takarken hiç dert tasa olmadan telefonu kullanmaya imkan tanıyor. Benim tek şüphem telefon acaba fazla büyük gelir mi el ergonomisi nasıldır? Elim büyük fakat yine de merak ediyorum.

Bütçe varsa S23 Ultra. Yok ise S23..

S23+ bana göre gereksiz bir model, düz S23'ün yalnızca ekranı büyük hali... Umarım S24 serisinde Plus varyantı kaldırırlar :).

Bütçe varsa S23 Ultra. Yok ise s23..

S23+ bana göre gereksiz bir model, düz S23'ün yalnızca ekranı büyük hali... Umarım S24 serisinde Plus varyantı kaldırırlar :).

Senin gereksiz dediğin cihaz düz S23'e göre 3 saat fazla pil performansı sunuyor. S23 de 1 yıl sonra powerbank e mahkum olduğunda S23 Plus'ta cihazı powerbanke muhtaç olmadan kafan rahat kullanmaya devam edeceksin.

Senin gereksiz dediğin cihaz düz S23'e göre 3 saat fazla pil performansı sunuyor. S23 de 1 yıl sonra powerbank e mahkum olduğunda S23 Plus'ta cihazı powerbanke muhtaç olmadan kafan rahat kullanmaya devam edeceksin.
Hocam madem S23'te 1 sene sonra powerbank'e mahkum kalacaksa insanlar, niye hep onu öneriyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı