Galaxy S3 Mini (GT-I8190) LineageOS 14.1'de kasıyor

Makaleler
2
Yer
İzmir
Merhaba, Galaxy S3 Mini'yi daha önce Cyanogenmod 13 kurulu iken kullanıyordum ve kasma donma olmuyordu ve aynı anda iki işlemi sorunsuz yapıyordum. Cyanogenmod 13'te SIM kart desteği olmadığı için mecburen LineageOS 14.1'e geçtim ama geçmez olaydım, kasıyor donuyor ve aynı anda iki işlem yapamıyorum. Kasma ve donmaları nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:
Merhaba, Galaxy S3 Mini'yi daha önce cyanogenmod 13 kurulu iken kullanıyordum ve kasma donma olmuyordu ve aynı anda iki işlemi sorunsuz yapıyordum. Cyanogenmod 13'te SIM kart desteği olmadığı için mecburen LineageOS 14.1'e geçtim ama geçmez olaydım, kasıyor donuyor ve aynı anda iki işlem yapamıyorum. Kasma ve donmaları nasıl çözebilirim?

Hocam ROM offical mi unoffical mi?

Bende geçen uzun aradan sonra bir CUSTOM rom yükleyeyim dedim. Resmi olmayan sürümü yükleyince telefon kendinden geçti. Resmi sürümdeyse önceki onda durmanız daha iyi olacaktır.

Hocam cyanogenmod 13 stabil sürüm imiş, LineageOS 14.1 ise resmi olmayan sürüm imiş. @576864

Bende S7 Android 12 yükledim. Pixel Experience sürümünü telefon kendinden bir hantallaştı 8.0 oreo geri döndüm. Sayacımda 1'de yazdı ama böyle kullanacağım.(bende Custom olarak resmi sürüm 11 var 11 sevmiyorum)

Hocam merhaba, aynı cihazdan bende de var orijinal Android sürümünde. Sürüm yükseltmek istiyorum ama nasıl yapacağımı ne yükleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba hocam.

@Umut Nas hocamın hazırlamış olduğu rehberden yararlanacaksınız.

Bunlar da TWRP ve ROM dosyaları.

https://forum.xda-developers.com/t/...for-gt-i8190-2017-01-29.3473330/post-86886599

NOT: Bu ROM'da SIM kart desteği bulunmuyor.

OC yapmanız iyi olacaktır. Cihaz zayıf bir cihaz olduğu için stabil çalışmayabilir.

Geri
Yukarı