Galaxy S3 oyun oynarken ısınma

Büyük ihtimalle telefon benim ki gibi en az 2 veya 2.5 yıllıktır. Şuan bende Samsung Galaxy Trend Plus var. Tabi en büyük etken hava şartlarıdır. Fakat bence bataryadan da kaynaklanabilir. Benim şuan kullandığım batarya ilk içinden gelenle birlikte 3 veya 4 oldu.

Dostum öncelikle herkese merhaba,

Bu konuda profesyonel olduğumu düşünüyorum , telefonlar sadece hava şartlarndan dolayı ısnmaz, arka planda açık olan uygulamalar ve yapılmamış guncellemeler ya da telefon hafızasının full olması gibi etkenler de göz önünde bulundurulmalıdır.

Sana tavsiyem. Link2sd ile uygulama verilerini linkle (root) yetkisi varsa Folder mout ile taşınamayan oyun dosyalarını SD karta taşı ve telefon hafızasındaymış gibi göster. Ve son olarak Greenfy kur arka plan uygulamalarını oyun oynarken kapat çekirdek ısısını dengeler.

Saygılarımla...

Büyük ihtimalle telefon benim ki gibi en az 2 veya 2.5 yıllıktır. Şuan bende Samsung Galaxy Trend Plus var. Tabi en büyük etken hava şartlarıdır. Fakat bence bataryadan da kaynaklanabilir. Benim şuan kullandığım batarya ilk içinden gelenle birlikte 3 veya 4 oldu.

Bataryadan kaynaklanıyor olabilir. Zira şuana kadar batarya değiştirmediyseniz bataryanız ölmüş olabilir. Yeni batarya olarak Deji markası çok iyi ürünler üretiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı