Galaxy S5 G900 4G Desteği

KAPINO

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Nasip olursa İnşallah galaxy s5 almayı düşünüyorum. Farklı telefon önerenler de olucaktır ancak bu telefonda karar kıldım ve hoşuma gitti. Kısacası sorularıma gelirsek;

1. Samsung Galaxy S5 G900 16 GB Mavi Cep Telefonu buradan yani İstanbulbilişimden sipariş vereceğiz güvenilir mi?
  2. Telefonun tam sürümü yazmıyor sanırsam. G900 sürümü 4g destekliyor mu? Ve bu verdiğim linkteki sürümde snapdragon 801 işlemci var mı?

Teşekkürler, iyi geceler herkese :)

Son düzenleyen: Moderatör:
S5'in güncelleme desteği kesildi kesilecek. 6.0 gelse bile hatalı gelir ve düzeltmezler. Başka modellere yönelmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

O cihazda Samsung'un kendi işlemcisi olan Exynos kullanılmış olması muhtemel. Çünkü İstanbul Bilişim ithalat ile alıyor bu telefonları. Eğer Exynos ise 4G desteklemiyor diye zannediyorum. Eğer S5 alacaksan G900F veya G900FQ almanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı