Galaxy S5 vs LG G3

Performans olarak bakarsak Alpha iki cihazdanda üstündür. Fakat film, dizi izlemek için iyisi lg g3. Bunların ortası da s5 gibi duruyor. Yani mantıken s5 alması daha iyi değil mi sizce de ?

Tabi batarya performansı olarak hangisi daha ağır basar bilemem orasını.

Her ne kadar Galaxy serisi plastik olsa da, benim tercihim Galaxy S5 olurdu. Ama bir çok Galaxy modellerinde bir süre sonra soyulma oluşuyor, bu sizin için bir sorun değilse alın. Benim S3'üm 1.5 senesinde sadece kilit tuşunda ki simge soyuldu. Ama LG G3'te iyi cihaz fakat yere düşüp ekranın kırılma (Dağılma) olasılığı S5'den %25 daha fazla.

Görüşleriniz için sağolun arkadaşlar. Fakat aklıma asıl takılan şey alındığında 2-3 yıl sorunsuz götürebilecek olan hangisidir bu cihazlardan.

2600 mAh değerindeki bataryası günlük ihtiyaçları karşılayabilir ancak. Daha sonra hantallaşır 4 saatten fazlasını çıkaramaz tahminimce.
Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum, özellikle lolipop güncellemesinden sonra şarj süresi rekora koşuyor. 1 günü ağır kullanımda bile çıkartabiliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı