LG G3 vs GALAXY S5

Crismo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sizce yukarıda belirttiğim cihazlardan hangisi daha iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel donanıma bakılınca g3 çok daha mantıklı. Bunun dışında kameradaki lazer teknolojisi gerçekten çok işe yarıyor. Abim kullandığı için biliyorum az ışıkta çekimi gerçekten muhteşem. Gün ışığında ikiside iyi zaten.

Kamera olsun, oyun performansı olsun S5 daha iyi. G3'ün S5'e üstün yanı olduğunu sanmıyorum. Aynı oyunu aynı sürede oynayın iki telefonda da. S5 G3'ün yanında buz gibi kalır.

Aslında karşılaştırmaya gerek yok. G3, 32 GB modelinde sadece 3GB ram var diğerinde 2GB s5 gibi. S5 daha iyi görünüyor bana fakat fiyatlar çok saçma bu ülkede. Alacak olsam bende teredütte kalırdım. Elinize alın 2 telefonu hangisi uygunsa onu alın. :D

Kamera olsun, oyun performansı olsun S5 daha iyi. G3'ün S5'e üstün yanı olduğunu sanmıyorum. Aynı oyunu aynı sürede oynayın iki telefonda da. S5 G3'ün yanında buz gibi kalır.

2500 ver, 6 ay sonra kassın cihaz. Kesinlikle G3 daha iyi, bu saatden sonra Samsung alınmaz. Plastik yapmaya devam ettikçe, ve o lanet TouchWiz'den kurtulmadıkça düzelmez Samsung.

Telefon 1999 TL. Ben de o tasarımı ve hiç kasmayan TouchWiz'i için aldım zaten.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı