Galaxy S7 bootloader exception sorunu

26mert2

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar bu sorunla dün karşılaştım. Telefona root yapıcaktım işlemde başarılı oldu fakat telefonun sol üstünde yeşil kırmızı yazılar yazıyor. Napıcam lütfen yardım edin.

Root basarili degil basarisiz olmus anlasilan.

Ilk once orijinal ROM'u cihaza yukleyin. Ardindan Yeniden Aktiflestirme Kilidi gibi ozellikleri devre-disi birakin, aksi takdirde asla root atamazsiniz.

Dipnot: S7 icin Root atmaya gerek yok zira dogal olarak Samsung surekli en son surume ve arayuze guncelliyor. Root atmanizi tavsiye etmiyorum.

Geliştirici kilidi, OEM kilidi ve hata ayıklama modları açık olmalıydı unuttu galiba dediğiniz gibi. Yeni nesil cihazlara ROM indirmekte problem artık, 2 GB dosya indiriyorsun zaten internet hızı yerlerde.

Geliştirici kilidi, OEM kilidi ve hata ayıklama modları açık olmalıydı unuttu galiba dediğiniz gibi. Yeni nesil cihazlara ROM indirmekte problem artık, 2 GB dosya indiriyorsun zaten internet hızı yerlerde.
Eger cihaz operator modeli degilse Samsung cihazlarda Gelistirici Kilidi ve OEM Kilidi gibi sacma aapan fasa fisolarla ugrasmiyorsunuz, direk ODIN ile kurulum yapabiliyorsunuz. Lakin ek guvenlik tedbirleri olarak Samaung Account ile yapilabilen ayarlar var. Iste onlari acarsaniz OEM Kilidinin guvenligi falan solda sifir kalir. :)

telefon s6 sürümü 5.1.1 ayni sorunu yasiyorum orjinal firmware indirdim atsam düzelir mi

Kernel is not neandoird yaziyor. Orjinal romu odinle atsam duzelir mi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı