Galaxy S7 Edge Açılıp Kapanma Sorunu

Onatzaza

Hectopat
Daha fazla  
2 gün önce aldığım Samsung Galaxy S7 Edge telefonu ile YouTube'dayken telefonum kapandı ve hemen ardından telefon açıldı. Acaba sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen hafta bir güncelleme geldi arka plan da sistem güncelleme yapıp kapatıp açılma ihtimali olabilir mi? Normal de S7 Edge'de bu problem yok. Arkadaşın dediği gibi tekrarlayıp tekrarlamadığı da önemli?

Daha sonradan bu sorun hiç tekrarladı mı?
Evet tekrarladı 2 kere daha fakat olay tam olarak şöyle gerçekleşti.YouTube'u tam kapatıcam sol alttaki yere bastım ve bastığım anda telefon kapandı galaxy s7 edge yazısı çıktı ve tekrar açıldı.Sonra Google Play'a girdim ve YouTube'un güncellemesi vardı güncelledim ve sorun geçti.Acaba güncellediğim için mi geçti?Yoksa farklı bir nedenden dolayı mı?

Geçen hafta bir güncelleme geldi arka plan da sistem güncelleme yapıp kapatıp açılma ihtimali olabilir mi? Normal de S7 Edge'de bu problem yok. Arkadaşın dediği gibi tekrarlayıp tekrarlamadığı da önemli?

Evet 2 kere daha tekrarladı ve Google Play'de Youtube güncellemesi vardı.YouTube'u güncelledim ve sorun geçti.Güncellediğim için mi geçti?Yoksa farklı bir nedeni var mı?

İstersen temiz format atıp kurulum yap o şekil de dene?
Eğer devam ederse garantiye gönderirsin.
Çünkü bu sorunu ilk defa duyuyorum S7 Edge'de bu problem yoktu yazılımsal hata olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı