Galaxy S8 deneyim ve inceleme

3 sene önce sıfır olarak aldığım ve hala tık dememiş canım telefonum. Performansı o kadar iyi ki çalıştırmadığı uygulama ve oyun yok diyebilirim. Kavisli ekranı elinize ve gözünüze ciddi anlamda hoş geliyor zaten tasarımına hayran olup satın almıştım.

Tek bir sorun yaşıyorum o da ellerimin terlemesinden dolayı olsa gerek telefonu her ne kadar incecik tasarımıyla kullanmak istesem de terden dolayı yapış yapış oluyor o hissiyattan nefret ediyorum. O yüzden bu sıcaklığı bana hissettirmeyecek, ellerimi terletmeyecek bir UAG kılıf aldım kendisine, çok memnunum. UAG firmasına ayrıca hayranım zaten.

Galaxy S8 ve büyük ekran sevenler için S8 Plus telefonlar amiral gemisi tanımının hakkını veren, günümüzde bile hala çok güçlü telefonlar. Çok memnunum ve kullanılmayacak hale gelene kadar değiştirmeyi de düşünmüyorum.

Bu arada batarya artık 3 senenin sonunda hala fena gitmese de %15'ten sonra çok hızlı düşüş gösteriyor o da çok normal sağlığı düştü yani yıllardır. Batarya değişimini sorduğumda 280 lira fiyat çıkarmıştı İzmir'deki orijinal Samsung bayii bana. Bence orijinal batarya için muazzam bi fiyat. Hala beni götürmeye devam ettiği için değiştirmedim ama biraz daha zorlamaya devam ederse düşünmeden değiştiririm.

Ekranında AMOLED yanığı olmamasına çok dikkat ettim bu arada. Parlaklığı çok zorunlu kalmadıkça %50'nin üstüne asla çıkarmadım. Bu sebeple ekranda da herhangi bir sorun yaşamadan kullanıyorum hala. Ayrıca ekrana aldığım günden beri film bile takmadım. 3 yıldır çıplak ekranla kullanıyorum. Ufak kılcal çizikler dışında sorun yok o da çok normal zaten dikkatli bakmadıkça belli olmayan şeyler. Gorilla Glass kaç vardı bu telefonda hatırlamıyorum ama iyi iş çıkarıyor. Boşuna film takıp da o muazzam dokunmatik hassasiyetini düşürmeye gerek duymadım

Kullandığım kılıfın fotoğrafını bıraktım

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-07-21 163617.png
    154,3 KB · Görüntüleme: 36
Hiç değişmemiş bataryayla 5-6 saat ekran süresi vermesi harbiden enteresan.

S8'lerde pil çabuk gidiyor diyorlardı halbuki.

Hiç değişmemiş bataryayla 5-6 saat ekran süresi vermesi harbiden enteresan.

S8'lerde pil çabuk gidiyor diyorlardı halbuki.

XA1 Ultra içinde ısınıyor, şebeke sorunu var, donuyor, dandik diyorlardı deneyim yazımı okumani tavsiye ediyorum.

Kılıf güzelmiş hocam, o ter konusu cidden kanser bende de bir tane kılıf var idare etmeye çalışıyorum, cidden mükemmel telefon ya.

Güzel bir satın alım olmuş. Hayırlı olsun. Ben kullandığım S10e ile beraber bir daha Exynos görmek istemiyorum

Mükemmel fiyata almışsınız telefonu. Sıfır telefon alana kadar idare edersiniz.

Mükemmel fiyata almışsınız telefonu. Sıfır telefon alana kadar idare edersiniz.

Çok iyi aldım, idareden ziyade kullanırım ya kırıklar rahatsız etmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…