Galaxy S8 Kullanıcıları Cihazlarından Memnun Mu?

Makaleler
18
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, sorum başlıktaki gibi, bir yakınım iPhone kullanıcısı ancak artık sıkıldığını ve S8 almak istediğini belirtti, ben pek taraftarı olmasam da açıkcası sizlere sormak ve özellikle kullanıcı yorumlarını almak istedim. Önümüzdeki ortalama 2 yıllık bir süreç için alınıp, kullanılır mı ve bir sorunu oluyor mu?

Ben Samsung Galaxy S8 kullanıyorum hala ve memnunum. Anneme telefonumu ödünç vermiştim ve ekranını kırmıştı fakat orjinal ekran takılarak, kırılan ekran değiştirildi. Birebir orjinal haline döndü fakat sanırım IP68 su geçirmezlik artık geçersiz kalmış olabilir. Tek sıkıntı eskisine göre bu konuda daha dikkatli olmamın gerektiği bu durum da, özellikle telefonu bi' yerden bi' yere götürürken ki rahatlığımı azaltmış olması. Bunlar dışında birde alt mikrofonda sorun var. Alt mikrofon deliği kirlendiği için, pergelin sivri ucuyla dikkatlice o deliği temizlemeye çalışırken yanlışlıkla mikrofonun diyaframını deldim. :(

Öncelikle merhabalar, sorum başlıktaki gibi, bir yakınım iPhone kullanıcısı ancak artık sıkıldığını ve S8 almak istediğini belirtti, ben pek taraftarı olmasam da açıkcası sizlere sormak ve özellikle kullanıcı yorumlarını almak istedim. Önümüzdeki ortalama 2 yıllık bir süreç için alınıp, kullanılır mı ve bir sorunu oluyor mu?
1.5 yıllık s8 kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim hızından ve performansından pek bişey kaybetmedi, gayet memnunum. Önümüzdeki birkaç yıl daha kullanıcılarını üzmez.

1.5 yıllık s8 kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim hızından ve performansından pek bişey kaybetmedi, gayet memnunum. Önümüzdeki birkaç yıl daha kullanıcılarını üzmez.
Performansından çok az da olsa düşüş yaşadım şahsen. Bu da, yeni gelen Android güncellemeleriyle beraber gerçekleşti. Ancak, o kadar az bir düşüş var ki, pek hissedilmiyor çok dikkat edilmezse.

Performansından çok az da olsa düşüş yaşadım şahsen. Bu da, yeni gelen Android güncellemeleriyle beraber gerçekleşti. Ancak, o kadar az bir düşüş var ki, pek hissedilmiyor çok dikkat edilmezse.
Genel performansından bişey kaybetmedim ben ama bu son güncellemeyle birlikte kamera biraz gözüme çarpıyor. Fotoğraftan videoya geçerken geçen süre biraz can sıkıyor. Benim açımdan tek sorun bu.

Bende 6s var (2015) annemde ise galaxy s8 (2017), ikisinde'de son sürüm yazılımlar yüklü ve face,instagram vs sosyal medya uygulamaları 4 yıllık 6s'te daha hızlı açılıyor, oyun konusuna hiç girmiyorum zaten her türlü hepsi daha hızlı açılıyor 6s'de. Tek güzel yanı tasarımı s8'in.

Genel performansından bişey kaybetmedim ben ama bu son güncellemeyle birlikte kamera biraz gözüme çarpıyor. Fotoğraftan videoya geçerken geçen süre biraz can sıkıyor. Benim açımdan tek sorun bu.
Ara sıra birşeyleri açıp kaparken, azıcık laglar meydana geliyor sadece. Güncellemelerle biraz öyle oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı