Galaxy tab 4 7.0 root atma

Tablet çok yeni o yüzden biraz bekleyin derim. Root yapan uygulamalar destek vermiyor şu anda. Root sırasında bir sorunla karşılaşırsanız sorunu çözmek için kaynak yok. 1 ay kadar sonra çıkar diye tahmin ediyorum.
Ekleme: Ben de 8.0'' olanını alcam bu yüzden merak ettim çok.

Tablet çok yeni o yüzden biraz bekleyin derim. Root yapan uygulamalar destek vermiyor şu anda. Root sırasında bir sorunla karşılaşırsanız sorunu çözmek için kaynak yok. 1 ay kadar sonra çıkar diye tahmin ediyorum.

Depolama sıkıntısı var o yüzden root atıyorum :) Teşekkür ederim bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
XDA Developers'ta falan sorulmuş ama çözüm yok şimdilik.

Bi'şey değil:D. SD kart takın şimdilik.

Buradan takip edebilirsin root durumunu: [Q] samsung galaxy tab 4 7.0 root - Pg. 29 | Galaxy Tab 4 | XDA Forums

Önerilen ve bazılarında çalışan yöntem:

1. PC'ye bunu indir ve yükle:http://d-h.st/FiU#.U4fAsHVdUUT
  2. USB Hata Ayıklamayı aç. (Build number'a geliştiricisiniz diyene kadar basın)
  3. Cihazı PC'ye bağlayın ve Vroot'u çalıştırın.
  4. Sağ alttaki yeşil butona tıklayın.
  5. İşlem bitene kadar bekleyin.
  6. Bunu indirin: Replace_VRoot_With_SuperSU
  7. ZIP'ten çıkartın.
  8. mrw klasörünü dahili hafızaya taşıyın.
  9. Android Terminal Emulator'u Playstore'dan indirip çalıştırın ve şu komutu girin:
    Kod:
    su (İzin verin)
    sh /sdcard/mrw/root.sh
  10. Telefon yeniden başlayacaktır. Ayarlar > Uygulamalar > Çince uygulamayı kaldırın. Playstore'dan SuperSU indirin ve SU Binary'i güncelleyin.

Buradan takip edebilirsin root durumunu: [Q] samsung galaxy tab 4 7.0 root - Pg. 29 | Galaxy Tab 4 | XDA Forums

Önerilen ve bazılarında çalışan yöntem:

1. PC'ye bunu indir ve yükle:Dev-Host - VRoot_1.7.7.7308_Setup.exe - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service
  2. USB Hata Ayıklamayı aç. (Build number'a geliştiricisiniz diyene kadar basın)
  3. Cihazı PC'ye bağlayın ve Vroot'u çalıştırın.
  4. Sağ alttaki yeşil butona tıklayın.
  5. İşlem bitene kadar bekleyin.
  6. Bunu indirin: Replace_VRoot_With_SuperSU
  7. ZIP'ten çıkartın.
  8. mrw klasörünü dahili hafızaya taşıyın.
  9. Android Terminal Emulator'u Playstore'dan indirip çalıştırın ve şu komutu girin:
    Kod:
    su (İzin verin)
    sh /sdcard/mrw/root.sh
  10. Telefon yeniden başlayacaktır. Ayarlar > Uygulamalar > Çince uygulamayı kaldırın. Playstore'dan SuperSU indirin ve SU Binary'i güncelleyin.

Abi ben az önce Galaxy tabletime bu işlemi denedim root için ancak "Failed to connect to dumpstate service" hatası ile karşılaştım Android Emulator adımında. Araştırdım biraz ve diğer birkaç kişinin de aynı problemi yaşadığını öğrendim. Çözümü nasıldır bunun bilir misin?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı