Galaxy Tab A7 sürekli açılıp kapanıyor

Yunuss00

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Galaxy Tab A7 (SM-T507) tabletimde oyun oynarken birden dondu. İlk başta oyun biraz ağır olduğu için kaldıramayıp donduğunu düşündüm ve düzelmesini bekledim. Biraz sonra ise tablet kapandı ve sürekli açılıp kapanmaya başladı. Tableti kapatmaya ve yeniden başlatmaya vaktim var ancak ayarlara gidip bir şeyler yapamıyorum. Aynı sorunu daha önce yaşadım. O zaman, birkaç gün kapalı tutup açmayı denedim ancak düzelmemişti, daha sonra yaklaşık 2 hafta kapalı kaldıktan sonra tekrar açtığımda düzelmişti. Yani yaklaşık 1 ay kadar kapalı kaldı. Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde açmam lazım. İnternette araştırdığımda ayarlara gidip bir şeyler yapmamı istiyordu ancak ben onları yapamadan kapanıyor. Kurtarma moduna ve download moda girmeye çalıştım ancak başaramadım. Servise götürmek dışında bir çözüm var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tablet kapalıyken Ses Kısma + Ses Açma tuşlarına basılı tutun ve bilgisayara bağlayın. Tabletin download moda girmesi gerek. Ses Açma + Güç tuşuyla Recovery moda girmeye çalışın zaten oradan Hard Reset yapmanız mümkün.
İşe yaramazsa yazın farklı bir şeyler deneyelim.

Tablet kapalıyken ses kısma + ses açma tuşlarına basılı tutun ve bilgisayara bağlayın. Tabletin download moda girmesi gerek. Ses açma + güç tuşuyla recovery moda girmeye çalışın zaten oradan hard reset yapmanız mümkün.
İşe yaramazsa yazın farklı bir şeyler deneyelim.

İkisini de denedim ancak işe yaramadı.

Geri
Yukarı