Çözüldü Galaxy Tab A8 Knox nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

marasl1

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. Forumda benzer konularda geçen işlemleri yapmama rağmen sorun düzelmedi o yüzden konu açıyorum. MEB'in bize verdiği tablette Knox Manager mevcut ve bütün bilgilere konuma vs. erişebiliyorlar. Aslında bu büyük bir sorun değil ama tabletin şarjının hızlı inmesine ve hafif donmasına neden oluyor. Kısacası benim bu programı kaldırmam lazım. Tablet modeli:

Samsung Galaxy Tab A8 SM-X207​

Denediğim işlemler:
1- OEM kilidini ve USB hata ayıklayıcıyı açıp ardından SamFw tool ile Knox kaldırmaya çalıştım.
2- Factory reset attım.
3- Internet açmadan kurulum yapmaya çalıştım, olmadı.

@aspenaX @Slmbneymen @furkqnefe @at4k4n.exe @T_u_x @F4T1H Hocalarım sizin bu konuda bilgili olduğunuzu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
SamFw araçı diyecegimde tabletler de olmuyor o.

Hemen bilgisayara geçeyim çözümünü anlatayım.

Hocam cihaza hard reset atınız ilkte.
Bu uzaktan denetim servisine kayıt ol.

1699781839737.png

Hesabımızı açtıktan sonra QR code Configuration'a gel sağdaki kızmı ile işaretli QR sekmesine gel cihazımıza hard reset atmıştık cihaza cihaz bu merhaba ekranına 6 kere basınca QR kod kurulumuna başlıyor package disablerdaki QR Kodu okut Wi-Fi'ya bağla kurulum tamamlandıktan sonra.
Wi-Fi'ya bağla gelişitiçi seçeneklerinden USB hata ayıklamayı aç Zero Knox kullancan burada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tabletlerde *#0*# çalışmamakta bu şekil denemeye çalış aynı işlemi T295 S6 da sorunsuz şekilde yaptım.

1699781963892.png
TWRP'nin Build edilmesi gereken bir ağaç. Cihazın gerekli bazı bilgiler bulunuyor.
Kapanıyor.

Hocam Google'da SM-X200'ün TWRP'ye uyarlanması için cihaz ağacı bilgileri buldum. Siz bu linkte yapılan işlemler gibi SM-X207ye özel kurtarma oluşturabilir misiniz? (zaten aralarındaki fark LTE olması.)
Link:

Hocam Google'da SM-X200'ün TWRP'ye uyarlanması için cihaz ağacı bilgileri buldum. Siz bu linkte yapılan işlemler gibi SM-X207ye özel kurtarma oluşturabilir misiniz? (zaten aralarındaki fark LTE olması.)
Link:

Bunu biri denedi problemli.

Geri
Yukarı