Tab A8'de Knox Manager adlı uygulama hatası

Bütçe
15-16k

muhammedBey00

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kardeşime Tab A8 adlı tablet verdiler. Tabletin içinde Knox Manager bir nevi milli eğitimin uygulaması var. YouTube Google haricinde bir oyun vs. inmiyor. Bilen bir arkadaş var mı ya da telefoncuya götürsem halledebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kardeşime Tab A8 adlı tablet verdiler. Tabletin içinde Knox Manager bir nevi milli eğitimin uygulaması var. YouTube Google haricinde bir oyun vs. inmiyor. Bilen bir arkadaş var mı ya da telefoncuya götürsem halledebilir mi?
Knox manager Samsung'un kendi uygulaması diye biliyorum. Sorunun o uygulamadan kaynaklandığından emin misiniz?

Arkadaşlar kardeşime Tab A8 adlı tablet verdiler. Tabletin içinde Knox Manager bir nevi milli eğitimin uygulaması var. YouTube Google haricinde bir oyun vs. inmiyor.
Bilen bir arkadaş var mı ya da telefoncuya götürsem halledebilir mi?

Knox Manager Samsung'un çip tabanlı bir koruma uygulaması.(sanırım) Bana göre sizin sorununuz Knox'tan değil MEB'in koyduğu bir yazılımsal engelden kaynaklı. Tablete en kötü ihtimalle Samsung'un tablet için orijinal ROM dosyasını kurup kullanabilirsiniz. (Herhangi bir sorumluluğu kabul etmiyorum.)
1685015070931.png

Uygulama menüsünde değişik isimli bir uygulama var mı? Rom atmak sorun çıkarabilir çünkü.

Ben Play Store ve Google'yı düzelttim normalde 2 uygulama vardı onu normal sürümüne getirdim yazılımdır bir şeysiz.

Geri
Yukarı