Tab A8 Knox kaldırma

Bütçe
0

Slmbneymen

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-57
İ7 11800H
RTX 3060 6GB
16GB RAM
512GB M2 SSD
Meslek
Öğrenci
Milli eğitim tarafından Tab A8 tablet verildi bana ( sınıfından 10 kişiye ). Knox diye bir güvenlik uygulaması var, her şeyi engelliyor. Mesela olay Store'de toplam 3 uygulama var: Adobe Acrobat, EBA ve Google var. Bunu nasıl kaldırabilirim? Ve sürekli bizi izliyor ve bunu da açık açık belirtiyor.

Milli eğitim tarafından Tab A8 tablet verildi bana ( sınıfından 10 kişiye ). Knox diye bir güvenlik uygulaması var, her şeyi engelliyor. Mesela olay Store'de toplam 3 uygulama var: Adobe Acrobat, EBA ve Google var. Bunu nasıl kaldırabilirim? Ve sürekli bizi izliyor ve bunu da açık açık belirtiyor.

Bilgisayarın varsa orijinal yazılım atabilirsin. YouTube'da bir sürü bununla alakalı video var. Sana kalan sadece Samsung'un kendi tabletine uygun yazılımını indirmek.

Bilgisayarın varsa orijinal yazılım atabilirsin. YouTube'da bir sürü bununla alakalı video var. Sana kalan sadece Samsung'un kendi tabletine uygun yazılımını indirmek.
Nasıl yapacam bu konularda hiç bilgim yok

Var bilgisayarım ve konumumuzu canlı olarak takip ediyorlar

Nasıl yapacağım bu konularda hiç bilgim yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu dene bir olmazsa flaslamayı denersin.

Bir de tabletinde yazan model numarasını yazar mısın?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

1 dk atacağım hemen peki milli eğitim bunu anlarsa ne yapabilirim 7/24 konumumuzu izliyor bunu söylüyor tablette bunu da anlar bence.

SM-X207 model no.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı