Galaxy Tab S5E Wi-Fi Kullanıcı Deneyimi

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, dizi veya film izlemeyi sevenler bu yazıyı okumadan direkt satın alsın.

Teknik özellikler;

Ekran: 10,5 inç 2560 X 1600 piksel Süper AMOLED
İşlemci: Qualcomm Snapdragon 670 sekiz çekirdekli (2 X 2,0 GHz, 6 X 1,7 GHz)
RAM: 4 GB
Depolama: 64 GB (512 GB'a kadar microSD ile genişletilebilir)
Kameralar: Arka: 13 MP / Ön: 5,0 MP
Batarya (Akü): 7.040 mAh, hızlı şarj modu
Boyutlar: 245 X 160 X 5.5 milimetre
Ağırlık: 400 Gram
Bağlantılar, kablolu veya kablosuz: USB Tip-C, POGO pimleri, WLAN a / b / g / n / ac, Bluetooth 5.0
Ekstralar: Yan parmak izi sensörü, dört AKG hoparlör, Dolby Atmos, DeX bağlantısı, Bixby

Size deneyimlerimi aktarayım; Ben çok film izleyen biriyim arada dizi falan olur fark etmez, 2 ay önce kendi kendime dedim ki "telefon ekranı yetmiyor kendime bir tablet alayım en iyisi" almadan önce bayağı araştırdım, Apple ipad almak içimden geliyordu, hani Apple tadını almak için, neyse girdim MediaMarkt'a bu tableti gördüm, içinde dolby atmos demoları vardı, bastım bir demoya oynattım o anda aşık oldum desem abartmış olmam, o kadar iyi sesi vardı ki sanki ben videonun içindeymişim gibi.
Neyse maali hesaplamaları yaptım, ödemem gereken miktarı falan ayarladım (2900 TL) ve gittim aldım hemen.

Öncelikle işlemci Snapdragon 670 olabilir, benim S7'den daha iyi performansı var, Call of Duty Mobile orta grafik ayarlarında 50 FPS alabiliyorum S7'de 30 üstü alamadım nedense.
Oyun için ideal, optimize sorunu olan oyunlar hariç tabii ki.

Yukarıda espri amaçlı batarya'ya akü dedim harbiden mükemmel bir bataryası var, 3 film, parlaklık full, filmlerin biri 3 saat diğerleri 2 saat olmak üzere arada çerezlik YouTube videosu falan derken batarya günün sonunda %19 olabiliyor.

Gelelim aşk hikayesine yani AKG'nin, mükemmel uyum ile çalışan ve dolby ile işi zirveye taşıyan dört hoparlörüne, harbiden kulaklıktan daha iyi film izleniyor, şimdi soracaksınız sadece film mi? Hayır müzik olsun YouTube videoları olsun çok mükemmel sesi var deneyin anlayacaksınız.

Olumsuz bir tarafı sadece HDR desteği yok.

Bu tablet her evde bulunması gerek bence, alın aldırın: ).
Merak ettiğiniz sorucuklarınız var ise, cevap vereceğim elimden geldiği kadarı ile.

Performans olarak ben daha güçlü olduğunu söyledim, elbette S7 işlemcisi ile bir olamaz sonuçta arada dağlar var.
Anladım. Tablete internetten baktım. Fiyat olarak siz daha yüksek vermişsiniz. Arkasında flaş olmamasına takıldım ama siz tercihlerinizi de o yönde yapmışsınızdır.

Düşük ayarlar dediğin hangi seçenekler hocam? Akıcı - akıcı?
Ve pubg mobile oynayacaksak önereceğin android cihaz var mı ?
Düşük ayar dediğimde aklınıza ne geliyor bilmem, benim aklıma en düşük ayarlar geliyor, daha nasıl açıklayayım bilmiyorum.
Önereceğim android cihaz çok ;
OnePlus 7 Pro
Galaxy Note 10+
Huawei P30 Pro
İphone 11 Pro Max

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı