Galaxy Tab S9 FE+ ders ve notlar için nasıldır?

Eğer Android zorunlu değilse S9 parasına iPad Air M1 almak çok daha mantıklı olacaktır. Tab S9'un her ne kadar kağıt üstünde bazı özellikleri iyi gözükse de (ekran - batarya gibi işlemcide S9'un hiçbir şansı yok) 2-3 yıl sonra hiçbir önemi kalmıyor. O zaman yazılım faktörü devreye giriyor. 2015-2016 da çıkan IPad'ler halen çatır çatır çalışırken Android'leri görüyoruz.

Hocam ben S9 Ultra + klavye şeklinde aldım zaten kalemi içinde hediye geldi eğer aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz.

Dynamic Amoled panel, 90 hz yerine 120 hz ekran, exynos 1380 yerine ondan 2 kat performanslı 8 gen 2 ve birisi 15 bin birisi 20 bin TL. Gerçekten değmez mi?
Tab S9 FE 15K değil. Arada 10K fark var neredeyse. Değmez.
Özellikle ders slayltlarını okumak ve üzerine not almak için istiyorum tablet.
Bu amaçlar için Tab S9'a cıkmaya gerek yok

Iyi de oyun oynanmayacak, agır iş yapılmayacak. 8 Gen 2'ye ihtiyacı yok. Tab S9 FE+ 13.5K civarında. Eğer oyun oynayacak olsaydı ben de Tab S9 derdim.
Olay sadece oyun değil ki. Kullanım akıcılığı artacak, tablet ilerleyen yıllarda da akıcı kalacak. Uygulama açılmak istendiğinde biri çok daha hızlı yapacak. Ekran birinde TFT 90 hz birinde Dynamic amoled 120 hz. Bir tablet için en önemli iki bileşende ciddi fark var. Aradaki fark verilebiliyorsa verilmeli neyi diretiyorsunuz anlamıyorum. Sizin mantıkla A9+ ya da Tab S6 lite da yeter o zaman niye S9 FE+ alıyoruz? Aradaki verilen fark aradaki farka değiyor işte basit.

Exynos 1380 nere 8 gen 2 nere. Olay sadece pubg oynamak değil

Geri
Yukarı