Galaxy Watch 5 Pro nasıldır?

Bu saat nasıldır? Kullanan arkadaşlar var mı? 5300 TL gibi fiyatı var.

Watch 4 classic (Pro) modelini kullanıyorum 1.5 aydır gayet memnunum. S21FE var onunla kullanıyorum 5 veya 6 bana fazla geldiğinden bu benim işimi gördüğünden bunu almak istedim. Karşılaştırmalarını izleyip karar verebilirsin.

Watch 4 classic (Pro) modelini kullanıyorum 1.5 aydır gayet memnunum. S21FE var onunla kullanıyorum 5 veya 6 bana fazla geldiğinden bu benim işimi gördüğünden bunu almak istedim. Karşılaştırmalarını izleyip karar verebilirsin.

Teşekkür ederim öncelikle. Pil olarak kaç saat gidiyor acaba. Bende normalde Watch 4 44mm bakıyordum ama Watch 5 44m ile arasınsa az fark olduğu için 5'e yöneldim. Bugün MediaMarkt'ta inceleyince 5 Pro da güzel geldi. O yüzden böyle bir karar verdim. Ben biraz daha sportif görünüşleriyle seviyormuş. Ama Watch 4 classicin bezeli de güzeldi gerçekten. Bir de ben de S21FE aldım ve 2 haftadır kullanıyorum. Saatin uyumundan memnun musunuz?

@elonoğlu Bir de saat aldığınıza pişmanlık duydunuz mu?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim öncelikle. Pil olarak kaç saat gidiyor acaba. Bende normalde Watch 4 44mm bakıyordum ama Watch 5 44m ile arasınsa az fark olduğu için 5'e yöneldim. Bugün MediaMarkt'ta inceleyince 5 Pro da güzel geldi. O yüzden böyle bir karar verdim. Ben biraz daha sportif görünüşleriyle seviyormuş. Ama Watch 4 classicin bezeli de güzeldi gerçekten. Bir de ben de S21FE aldım ve 2 haftadır kullanıyorum. Saatin uyumundan memnun musunuz?

@elonoğlu bir de saat aldığınıza pişmanlık duydunuz mu?

Pili ben 24 saat aktif olarak kullanmama rağmen 1 günü rahat çıkartıyor diyebilirim. Ben de 5 Pro'yu inceledim ama bana kaba geldi ve gerek duymadım açıkçası. Saati uyumu herhangi bir Samsung telefonla güzel çalışıyor S21FE de de aynı S23 Ultra da da aynı. Ben saat aldığıma pişman olmadım çünkü bundan önce de hylou solar S5 kullanıyordum. Dükkandayken telefonu elime alamadığım zamanda mesajları falan görmem benim için önemliydi o yüzden almıştım. 3 yılın ardında da samsunga geçip artık mesajlara cevap vermek, arma yapmak için aldım. Benim ihtiyaçlarımı en mininmum seviyede karşılayan cihaz da buydu ve ekosistem yapmak için aldım. Kulaklık olarak da Buds 2 kullanıyorum. Hepsindne gayet memnunum.

@Özgür Gurucan hocam galiba sizde Watch 5 Pro kullanıyordunuz. Halen daha kullanıyorsanız memnun musunuz? Şarjı ne kadar gidiyor?
Evet, hiç çıkarmadan 3 gün gidiyor adım sayardan tut tüm özellikleri açık ama ben gece uyurken bir şey takmaktan nefret ettiğim için her türlü şarja koyuyorum. Bazen unutuyorum, O yüzden 3 günü tam gecesi gündüzü çıkardıgını biliyorum ama yani ben doğru kullanici sayılmam cünkü gece takmayı sevmediğimden sürekli sarjda. Ayrıca boyutu bence büyük. Ekran olarak değilde yükseklik olarak. Watch6 klasik ile değiştireceğim. Çok kalın saat. Onun dışında her şeyinden memnunum

Yeni konular

Geri
Yukarı