Sürprizbozan Gale her zaman partiyi terk ediyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mubinilker

Centipat
Daha fazla  
Galeye 1. perde de büyülü bir eşya vermedim. 2. perdeye geçtiğim sırada ne dağ geçtiğinde ne de diğer yerde elminster karşıma çıkmadı. Gale ye 2. perde de 20 küsur büyülü eşya vermeme rağmen eşyaların yetersiz olduğunu söyleyip partiyi terk ediyor. Ve hiçbir şey yapmazsam 3. perde de yer almıyor. Hiçbir çözüm bulamadım. Acaba 2. perde de öldürtüp 3. perdede diriltsem işe yarar mı?

O oyundaki en kolay ilişki yükseltilebilir karakterdi aslında. En başından beri iş atıyor sürekli ana karaktere. İlk perde de reddetmen bir bug oluşturmuş olabilir. Ben ilk bu özel durumunu anlattığında kabul ettim ve ihtiyacı olduğunda bu tür eşyaları verebileceğimi söyledim bir sorun olmamıştı. Gale'in ölmesi ayrıca büyük bir patlamaya neden oluyordu diye hatırlıyorum. O zaman komple oyun bitiyordu.

Eşya veriyorum derken şu hatayı yapmıyorsunuz umarım, eşyayı adamın tüketmesi lazım, envanterine verdiğinizde yemiyor.

Edit: Arkadaşın da dediği gibi aranızdaki ilişki zayıf ise ondan terkediyor olabilir. Bende act2'deyim bakalım bizde nasıl gelişecek durumlar. Ama aramız iyidir Gale ile.(romantik anlamda değil, o kısımda gölgeyüreğin peşindeyiz :))

Yeni konular

Geri
Yukarı