Gamakay MK61 Brown Switch alınır mı?

Beyaz set kesinlikle mükkemmel oluyor. Siyah kenar dikişli bir mousepad de varsa olabilecek en şık görüntü sanırım.
Mouse pad olarak bu var hocam.
1611135829385.png

Alacağım o zaman MK61'i.
Alacağım o zaman MK61'i.
Beyaz set kesinlikle mükkemmel oluyor. Siyah kenar dikişli bir mousepad de varsa olabilecek en şık görüntü sanırım.

Son düzenleme:
Ben de alacağım 2-3 gün içinde sipariş vermiş olurum, brown switch tercih ettim fakat renkte ben de kararsızım.
Beyaz tercih edin, eski klavyem olan CK62 ve G203 mouse cidden güzel duruyordu. Klavyeyi değiştirdim, duruyor olsa fotoğrafını atardım ama inceleme konumda resmi var.
Mouse pad olarak bu var hocam.
Eki Görüntüle 844285
Alacağım o zaman MK61'i.
Alacağım o zaman MK61'i.
Hatta ben de bu mousepadi kullanıyorum. Bakabilirsiniz.

Beyaz tercih edin, eski klavyem olan CK62 ve G203 mouse cidden güzel duruyordu. Klavyeyi değiştirdim, duruyor olsa fotoğrafını atardım ama inceleme konumda resmi var.

Hocam Banggood güvenilir mi? Preorder diyor sıkıntı yaşar mıyım?

Red switch'den memnun musunuz ? tuşlara basarken geri bildirim almayınca hissiyatı kötü olur diye düşündüğümden brown tercih ediyordum.

Hocam Banggood güvenilir mi? Preorder diyor sıkıntı yaşar mıyım?
Biraz bekletebilir, onun dışında hiçbir şey olmaz :)
Red Switch'den memnun musunuz? Tuşlara basarken geri bildirim almayınca hissiyatı kötü olur diye düşündüğümden brown tercih ediyordum.
Şu an Gateron Yellow Switch kullanıyorum. Red Switch'e yakın hissiyatı var. Geri bildirim almaya alışıksanız ve seviyorsanız belki alışmanız zor olabilir ama ben yazış hissiyatına önem verdiğim için kesinlikle linear switch tercih ederdim.

Biraz bekletebilir, onun dışında hiçbir şey olmaz :)

Şu an Gateron Yellow Switch kullanıyorum. Red Switch'e yakın hissiyatı var. Geri bildirim almaya alışıksanız ve seviyorsanız belki alışmanız zor olabilir ama ben yazış hissiyatına önem verdiğim için kesinlikle linear switch tercih ederdim.
Tamamdır teşekkürler, Brown switch nasıldır peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı