Gamakay MK61 brown switch yay sesi

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
Klavye bu sabah elime ulaştı. Pudding keycapleri, RGB aydınlatması ve brown switchin basım hissi tek kelimeyle muazzam. Bir tek sorun var o da yay sesi. Normal bastığınızda pek belli olmuyor lakin CS:GO oynarken tuşlara yavaş yavaş dokunduğumda ses cidden rahatsız ediyor. Bu ses normal bir şey mi? Zamanla geçer mi? Brown switch klavyelerde görülen bir durum mu yoksa şansıma böyle bir klavye mi geldi? Son olarak ise lube yapmak gibi bir çözüm yolu var mı? Sorularım bu şekilde. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Banggood’dan 400 TL’ye aldım. İşin garibi sorunu yaşayan ender kişilerdenim. Her konuda yaşadığım şanssızlık klavyede de beni yalnız bırakmadı. Yarın son şansı. Bu ses devam ederse değişim isteyeceğim.

Hocam bu tarz ürünleri yurtdışından almak çok mantıklı değil.
Şu an AOC GK500 399tl hani bu sizin ürün Türkiye'de satılsa 150 200 tl fark öderdim. Tabi bunu herhangi bir ürün için konuşuyorum. Gelen ürünün ne çıkacağı belli olmuyor. Yurtdışından alınan ürünün iadesi gönderilmesi paranın gelmesi çok kolay konular olduğunu düşünmüyorum.

Şu konu dikkatimi çekti yay sesi alanlar yokmuş kimisinde.

Hocam bu tarz ürünleri yurtdışından almak çok mantıklı değil.
Şu an AOC GK500 399tl hani bu sizin ürün Türkiye'de satılsa 150 200 tl fark öderdim. Tabi bunu herhangi bir ürün için konuşuyorum. Gelen ürünün ne çıkacağı belli olmuyor. Yurtdışından alınan ürünün iadesi gönderilmesi paranın gelmesi çok kolay konular olduğunu düşünmüyorum.

Şu konu dikkatimi çekti yay sesi alanlar yokmuş kimisinde.
Teknoloji şans işi. Kimsenin sorun yaşamadığı üründe ben sorun yaşarım. Bu sesin kaynağını bulup yapılacak bir işlem varsa yapacağım. Yoksa uğraş gerektirse bile değişim isteyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı