Gamakay MK61 brown switch yay sesi

Bir çözümü yoksa iade edip yellow switch olarak alacağım. İade politikası hakkında bilginiz var mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım yellow switch de de aynı şey mevcut. Sesi açarak inceleyin isterseniz videoyu.

You will be responsible for paying the return shipping fees

Kargo alıcıya ait hocam.
Hangi kargo ile ne kadara geri gider bilgim yok ancak iadelerin önünü kesebilmek için yüksek tutabilir mi aklıma gelen bu oldu. İletişime geçip sorun ve bizimle paylaşın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telefonla çektim ama ses duyuluyor az da olsa...
Ses gerçekten kötü hocam yay sesi
ancak her tuşta yok gördüğüm kadarıyla

Biraz araştırma yapınca redditte falan bu sesin metal kasalarda geldiği yazıyor. Klavyenin içini açıp köpük yada ses yalıtım malzemesi koyup sesi yok ettiklerini söylüyorlar. Denemek gerek. Bunun iadesi ile uğraşılmaz çünkü.

Biraz araştırma yapınca redditte falan bu sesin metal kasalarda geldiği yazıyor. Klavyenin içini açıp köpük yada ses yalıtım malzemesi koyup sesi yok ettiklerini söylüyorlar. Denemek gerek. Bunun iadesi ile uğraşılmaz çünkü.
Hocam yalnız switchi çıkarınca da aynı ses devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı