Gamakay MK61 İncelemesi

Bende almayı düşünüyorum, tuşların sesini çekip atabilir misiniz yay sesini olabildiğince belli ederek. Biraz hassasım bu konularda outemu kullanıyorum şu an ayçiçek yağı sürdüm yay'a bir tane tuşun yay sesi gitti.

Bi sorum daha olucak, tüm setup'ım siyah beyaz klavye mi almalıyım siyah mı?

Son düzenleme:
Bende almayı düşünüyorum, tuşların sesini çekip atabilir misiniz yay sesini olabildiğince belli ederek. Biraz hassasım bu konularda outemu kullanıyorum şu an ayçiçek yağı sürdüm yay'a bir tane tuşun yay sesi gitti 😁

Bi sorum daha olucak, tüm setup'ım siyah beyaz klavye mi almalıyım siyah mı?
Birazdan videoyu atacağım.

Ben beyazın kötü durabileceğini düşünerek siyah aldım. Beyaz alsanız da kötü duracağını sanmam.

Birazdan videoyu atacağım.

Ben beyazın kötü durabileceğini düşünerek siyah aldım. Beyaz alsanız da kötü duracağını sanmam.
Şu videodan gördüm ve çok güzel geldi gözüme fakat beyaz masamla siyaha göre daha kötü duracakmış gibi geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

F tuşlarının yokluğunu çekmiyor musunuz? F5 atmak için 29 tuşa bastığım bir klavye almak istemezdim ben.
F5 için FN ve 5'e basıyorum. Daha ilk günümden eksikliğini hissetmedim.
Şu videodan gördüm ve çok güzel geldi gözüme fakat beyaz masamla siyaha göre daha kötü duracakmış gibi geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arada yay sesi kullandıkça azalıyor. Çok kullandığım tuşlarla daha seyrek bastığım tuşların yay sesi arasında çok fark var.

F tuşlarının yokluğunu çekmiyor musunuz? F5 atmak için 29 tuşa bastığım bir klavye almak istemezdim ben.

Zaten F tuşları olsa şimdiye almıştım bu ürünü 😀
FN ile sayı tuşlarını kullanıyorsunuz sadece, o kadar zor değil.

Aslında %60 klavyelerde hiçbir tuş eksik değil, sadece bazı tuşlar birleştirilerek daha kompakt bir tasarım elde edilmiş. 65 tuşlu klavyelere de bakabilirsin, alışmak biraz daha kolay.

Garantisi olmayan Keychron K6 alınır mı? | Technopat Sosyal

FN ile sayı tuşlarını kullanıyorsunuz sadece, o kadar zor değil.

Aslında %60 klavyelerde hiçbir tuş eksik değil, sadece bazı tuşlar birleştirilerek daha kompakt bir tasarım elde edilmiş. 65 tuşlu klavyelere de bakabilirsin, alışmak biraz daha kolay.

Garantisi olmayan Keychron K6 alınır mı? | Technopat Sosyal
Attığınız klavyeler yine iyi de MK61 de gerçekten bir çok şeyi FN ile yapıyoruz, bence çok sıkıcı bir şey. MK61 fiyatında, puding keycapsli ve attığınıza benzer tuş yapısına sahip bir ürün bulamadım ben.

Attığınız klavyeler yine iyi de MK61 de gerçekten bir çok şeyi FN ile yapıyoruz, bence çok sıkıcı bir şey. MK61 fiyatında ve puding keycapsli attığınıza benzer tuş yapısına sahip bir ürün bulamadım ben.
Pudding keycapli klavyelerin sayısı çok değil zaten. Kendiniz pudding keycap alıp takarsanız başka tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı