Gamakay MK61 İncelemesi

Beyaz-kırmızı Switch modelini almıştım, PTT düzgün iş yapsaydı bugün gelmesi lazımdı ama bir semtden diğer semte taşıyıp duruyorlar, umarım yarın gelirde bir incelemede ben yaparım.

Beyaz-kırmızı Switch modelini almıştım, PTT düzgün iş yapsaydı bugün gelmesi lazımdı ama bir semtden diğer semte taşıyıp duruyorlar, umarım yarın gelirde bir incelemede ben yaparım.
Dört gözle bekliyorum hocam, siz hangi kargo şekliyle aldınız bedava mı yoksa 10 dolara Turkey Direct ile mi vergi konusunu aydınlatırsanız çok müteşekkir olurum.

Dört gözle bekliyorum hocam, siz hangi kargo şekliyle aldınız bedava mı yoksa 10 dolara Turkey Direct ile mi vergi konusunu aydınlatırsanız çok müteşekkir olurum.

Bedava kargo ve gümrük ücreti iadesi ile birlikte aldım, klavye için 350₺ ödedim, gümrük ücreti de 32₺ çıktı.

Sanırım bahsettiğim problem yay sesi değil. Google Drive linkini aşağıya bırakıyorum. Sadece tuşa yavaş yavaş basıldığında duruyor. Bu ses için bir işlem yapmama gerek var mı? Yoksa normal bir durum mu? Kulaklık takılıyken pek rahatsız etmiyor. Lakin CS:GO'da shift ile ilerlerken yavaşça A ve D tuşlarına bastığımda ses rahatsız edebiliyor. Bu arada içinden çıkan blue switchte böyle bir sorun yok.

Son düzenleme:
Sanırım bahsettiğim problem yay sesi değil. Google Drive linkini aşağıya bırakıyorum. Sadece tuşa yavaş yavaş basıldığında duruyor. Bu ses için bir işlem yapmama gerek var mı? Yoksa normal bir durum mu? Kulaklık takılıyken pek rahatsız etmiyor. Lakin CS:GO'da Shift ile ilerlerken yavaşça A ve D tuşlarına bastığımda ses rahatsız edebiliyor. Bu arada içinden çıkan Blue Switch'te böyle bir sorun yok.

@hadwiger
@Shuriken
@TÇB
@Samotne Ciasteczka

Bütün tuşlarda varsa belki brown Switch olduğu içindir.

Geri
Yukarı