GamaKay MK61 yavaş çalışıyor

Senin şanssızlık yeni gönderselerde diğerini satamican switcleri yedek durur ya da görüntü amaçlı durur.
Şimdi aşırı korktum Blue Switch almak istiyorum fakat MK61'de bir daha sorun çıkmasını kaldıramam GK61 mi alsam? Değişim yapıp alsam anlamında yani.

Kanka onda pbt tuş yok zaten şu an GamaKay stok yok düzeltirler herhalde.

Hocam bu elimdekini satmam önemli değil yeter ki beni kargo ve gümrükle uğraştırmasınlar yani nasıl desem fabrika hatası bir şey için 200₺ 300₺ daha göndermeyeyim.
Bana elinizdeki ürünü bize kargolayın masrafları karşılayıp size yenisini göndereceğiz deseler okeyim.

Hocam bu elimdekini satmam önemli değil yeter ki beni kargo ve gümrükle uğraştırmasınlar yani nasıl desem fabrika hatası bir şey için 200₺ 300₺ daha göndermeyeyim.

Aynen büyük ihtimal yeni gönderirler konuş video isterlerse at.
Çünkü iade istemeleri mantıksız hem sen para ödiyeceksin hem klavye bozuk zaten.
Umarım halledersin kanka.

Son düzenleme:
Uzun süredir kullanan kişiler var ve memnunlar. Gayet kaliteli ancak son üretimlerinde sorunları çıktı.

550₺'yi hak etmiyor zaten. GamaKay K61 ve K66 modelleri var onları alın bunun yerine. Bu ürün 420₺ iken parasını hak ediyordu.

Her üründe olan şeyler GK500'de zamanında iyiydi ancak bir süre sonra yeni üretimlerinde sorun çıktı.

Kanka womier K61'lerde cok kaliteli degil swarcow kanalinda vardi womier daha once GamaKay daha kaliteli diyordu womier ve gamakay aynı firma sonradan ismi gamakay olmus bu arada nasıl 550 TL'ye değmez ben 530 aldim pbt tuş testi sadece 200 TL.
Satilirken bence her turlu eder o Türkiye'de 400 TL'ye Outemu Game booster falan aliyon bunda gateron var.
Satilirken bence her turlu eder o Türkiye'de 400 TL'ye Outemu Game booster falan aliyon bunda gateron var.
Sitede bag oldu cok gitti.
Heralde K61'ler bir de abs tuşa sahip. Soeun düzeltilerek cok iyi klavye olabilir yani firma telafi ettikten sonra umarım bir daha sorun olmaz.
Sorun duzelsin efso klavye.

Sizin bu problem var yazınızı gördüğüm gün siparişi iptal ettim zaten 24 Nisanda sipariş verdim hala kargoya verilmemişti. iPhone SE 2020 almak nasip olacak inşallah bu sayede. Biraz düşündüm baktım sonra da gerek yok dedim hahaha. Razer Viper mini de almıştım yeni onu da iade ettim varımı yoğumu bu telefona harcıyorum beni affedin arkadaşlar XD.

Evet hocam belliydi bir sorun olduğu yeni yeni açılıyor konular çok teşekkürler attığınız için.
RGB umrumda değil 500₺ bandında değişim için önerebileceğiniz bir klavye var mı?

Ben 250 TL'ye 1 haftadır Gamenote KB435L kullanıyorum hak ediyor.(şu an bu klavye ile yazıyorum)

Kanka womier K61'lerde cok kaliteli degil swarcow kanalinda vardi womier daha once GamaKay daha kaliteli diyordu womier ve GamaKay aynı firma sonradan ismi GamaKay olmus bu arada nasıl 550 TL'ye değmez ben 530 aldim pbt tuş testi sadece 200 TL.
Sitede bag oldu cok gitti.
Heralde K61'ler bir de abs tuşa sahip. Soeun düzeltilerek cok iyi klavye olabilir yani firma telafi ettikten sonra umarım bir daha sorun olmaz.
Sorun duzelsin efso klavye.

Peki öyle olsun diyelim.

Yine de K61 ve K66 daha iyi ama sen bilirsin.

1 hafta önce Kailh Red bulunduran klavyeyi 415₺'ye aldım sen gidip kalitesizleri bulursan ne diyeyim.

Üstünde Kailh yazmasa bile üreticisi de Kailh hissiyatı ve özellikleri de Kailh. Hiçbir farkı olmayan bir Switch.

Son düzenleme:
Peki öyle olsun diyelim.

Yine de K61 ve K66 daha iyi ama sen bilirsin.

1 hafta önce Kailh Red bulunduran klavyeyi 415₺'ye aldım sen gidip kalitesizleri bulursan ne diyeyim.

Üstünde Kailh yazmasa bile üreticisi de Kailh hissiyatı ve özellikleri de Kailh. Hiçbir farkı olmayan bir Switch.

Hangi markanin ben şu an cok araştırmadım Türkiye'de klavye o yüzden en son donanim arsivinde Game booster gormustum ondan dedim K61 ve K66'nin neyi iyi hangi yonden üstün GamaKay'dan bu klavye sonradan uretildi ondan sonra, swarcow kanalini izle onda womier K61 de vardi arada cok kalite farki var diyor womier GamaKay eski ismi womier K61'e gore kaliteyi cok arttirmislar diyorda ben sunu anlamadim K61 ne yonden üstün bunla ayni Switch tek farki bunda pbt tus var ve ayni fiyat pbt tuş sadece 200 TL. K61 daha iyi deyip daha iyi olan ne oldugunu söylememen garibime gitti bu arada gateron kalihten daha iyi. Game Booster soylrme nedenimde türkiydekilere cok bakmadim donanim arsivi F/P dedigi için dedim o fiyata bu varsa duzgun klavye yoktur diye.

Sizin bu problem var yazınızı gördüğüm gün siparişi iptal ettim zaten 24 Nisanda sipariş verdim hala kargoya verilmemişti. iPhone SE 2020 almak nasip olacak inşallah bu sayede. Biraz düşündüm baktım sonra da gerek yok dedim hahaha. Razer Viper mini de almıştım yeni onu da iade ettim varımı yoğumu bu telefona harcıyorum beni affedin arkadaşlar xd.

Benimki de oyle oldu reis bayağı once verdim ama şansimiza stok sıkıntısı var sansimiza bu sorunu bangooda bildirdim bakalim umarim sorunsuz devam eder firma bende bangooda baski yapıyordum hizli gondersinler diye iyki gec gönderiyor dedim resmen bakalim bundan sonra ne olacak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı