Game Booster GB-G08B 600W 80+ PSU Nasıldır?

PSU olarak bu model işinizi görür. Kasa olarak da aşağıdakilerden gözünüze güzel geleni seçin:

Bütçem 750 Max.

786 TL tutuyor çok iyi bir ikili oldu bence.
.

.

1000MAX olarak ben de katılıyorum öneri bekleyenlere. Fazladan başlık açmayayım, bilen kişiler gelmiş gibi görünüyor ben de faydalanayım. Başlık sahibi arkadaşım kızmaz umarım.
Konu sahibiyle aynı soruya sahipseniz bu konudaki cevaplar işinizi görür. Fakat sistemleriniz farklı, dolayısıyla ihtiyaçlarınız farklı. Yeni konu açın yardımcı oluruz.

Konu sahibiyle aynı soruya sahipseniz bu konudaki cevaplar işinizi görür. Fakat sistemleriniz farklı, dolayısıyla ihtiyaçlarınız farklı. Yeni konu açın yardımcı oluruz.

.

Pek beklediğim sonuca ulaşamamıştım, zamanlama sıkıntısı diyelim. Ben hemen güncel bileşenleri listeleyip konuya yazıyorum hocam. 3-4 dk içerisinde güncel bileşenleri son post olarak ekleyeceğim.
İlginize teşekkür ederim.

Sistemi güncelledim hocam, son post olarak yazdım başlığa. İlginizi beklerim. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı