Elektronik Game Booster GeForce RTX 3060 Ti ₺ 7.299,06 TL

PC Hocası'ndan ise ne köy olur ne de kasaba. Ortalama bir mahalle bilgisayarcısının Youtube'a taşmış versiyonu.
Buna katılıyorum. Geçenlerde bir ekran kartının pedlerini piyasadan 150 Liralık aldığımız pedlerle değiştirebilirsiniz diye tavsiye verdiğini gördüm. Baştan aşağı yanlış ve cahilce bir öneri.

Donanım Arşivi ve PC hocası şu an onların izinde gibi duruyor.
Eleştirel yorumlara "beğenmeme" ifadesi bırakmadan önce biraz arşiv incelemesi yapmanı öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buna katılıyorum. Geçenlerde bir ekran kartının pedlerini piyasadan 150 Liralık aldığımız pedlerle değiştirebilirsiniz diye tavsiye verdiğini gördüm. Baştan aşağı yanlış ve cahilce bir öneri.
O padlerin iş görür olanı servet değerinde, kim bilir kaç kişinin entegresini yaktırdı xD.

Eleştirel yorumlara "beğenmeme" ifadesi bırakmadan önce biraz arşiv incelemesi yapmanı öneririm.

PC hocası evet bende biraz fark ettim ama Donanım Arşivi çabalıyor gibi duruyor.

PC hocası evet bende biraz fark ettim ama Donanım Arşivi çabalıyor gibi duruyor.
Eskiden çabalamıyordu ama. Bir dolu James Donkey ürününü millete pompalıyordu. Kimsenin fanı olmamak lazım. Technopat dahil.

Eskiden çabalamıyordu ama. Bir dolu James Donkey ürününü millete pompalıyordu. Kimsenin fanı olmamak lazım. Technopat dahil.
Fiyat bir ürünü almak için çoğu kişi için bir sebeptir. James Donkey'nin 240 GB'lık SSD'sini ben de zamanında alıp kullanmıştım. O zaman için en iyi fiyatlı SSD oydu çünkü. Ve 3 yıl garanti veriyorlardı. 3DNAND özelliği de bulunuyordu. Sakıncası nedir?

Fiyat bir ürünü almak için çoğu kişi için bir sebeptir. James Donkey'nin 240 GB'lık SSD'sini ben de zamanında alıp kullanmıştım. O zaman için en iyi fiyatlı SSD oydu çünkü. Ve 3 yıl garanti veriyorlardı. 3DNAND özelliği de bulunuyordu. Sakıncası nedir?
Sorun yaşayan insanların sayısı da az değildi. Forumda da arşivleri karıştırırsanız denk gelirsiniz. Hatta Technopat'ın bir James Donkey testi de vardı.

Sizin sorun yaşamamanız, 3DNAND yapılı olması ürünün global düzeydeki değerini yükseltmiyor.

Son düzenleme:
Önyargılı olunmasına gerek yok, ama "yurtdışında 90 marka var, hiçbirinde de sorun yaşanmıyor." demek Türkiye şartlarıyla orayı bir tutmaktır. Oradaki insanlar bir günlük maaşıyla bu ürünü alıp deneyip, hüsrana uğradıklarında rahatça yerine yenisini koyabilirler. Burda ürüne 1 maaş verildiği için hiçbir garantisi olmayan ürüne gözü kapalı dalınamaz arkadaşlar. Hele bazı arkadaşlar f/p kralı falan demiş, bundan olsa olsa soytarı olur arkadaşlar şu an, para kolay kazanılan bir şey değil bu ülkede. Her önünüze gelen ürünü gaza gelip millete aldırmayın, insanları dolaylı yoldan mağdur etmeyin.

Arkadaşlar kart birebir Galax ile aynı üretim. Herkes bir şeyler söylemiş ama şöyle bir örnek bırakayım.

Gamebooster
1674836481772.png

Galax

1674836588912.png

Ok ile gösterdiğim yerlere sadece mavi çizgi atılmış.

Gamebooster Backplate
1674836673025.png

Galax Backplate.
1674836692546.png

Kart soğutması gayet başarılı.

Galax marka RTX 3060 ti bende var. Size 12 dk 1080p 8x MSA Furmark testini atayım. Bu benim kendi kullandığım kartın değerleri.
RTX 3060 ti.png

Kart bence her türlü alınır.

Şöyle bir ekleme yapayım. Ben kartı 2021 Kasımdan beri kullanıyorum hatta mining bile yaptım. Furmark testinde tarihe bakın 2 gün önceki tarih değerlerinde hiç bir kayıp yok.

Test yaptığım kasa Lian Li Lancool 215

Arkadaşlar kart birebir Galax ile aynı üretim. Herkes bir şeyler söylemiş ama şöyle bir örnek bırakayım.

Gamebooster
1674836481772.png

Galax

1674836588912.png

Ok ile gösterdiğim yerlere sadece mavi çizgi atılmış.

Gamebooster Backplate
1674836673025.png

Galax Backplate.
1674836692546.png

Kart soğutması gayet başarılı.

Galax marka RTX 3060 ti bende var. Size 12 dk 1080p 8x MSA Furmark testini atayım. Bu benim kendi kullandığım kartın değerleri.
RTX 3060 ti.png

Kart bence her türlü alınır.

Şöyle bir ekleme yapayım. Ben kartı 2021 Kasımdan beri kullanıyorum hatta mining bile yaptım. Furmark testinde tarihe bakın 2 gün önceki tarih değerlerinde hiç bir kayıp yok.

Test yaptığım kasa Lian Li Lancool 215
Aradığım yorum bu gerçekten. Bunun yerine gainward alınabilir diyenler de vardı. Biraz incelerseniz o modeli neredeyse fark olmadığını anlarsınız. 1 tane ısı borusu fazladan koymuşlar ve nikel kaplı.

.

Yeni konular

Geri
Yukarı