Elektronik Game Booster GM06B Core Türkçe Blue Switch Rainbow Mekanik Gaming Klavye 499,00 TL!

Onda da bu Çin klavyelerinin high-end modellerini alasın ki edeceğin masrafa ve kalitesine değsin. Açıkçası 500-1000 TL gibi bütçelerde bu klavyelere kör şansı denemezdim.

Bende de var bir tane Akko kasım ayından beri yatıyor kutusunda. Ne sesini seviyorum ne de özelliklerini. Aldım bir tane ROG STRIX kafa rahat.

Kimine göre iyi kimine göre kötü. Hotswap klavye için rahat 2500 TL gözden çıkartmak gerekiyor zaten. BMW daha iyi ama Toros'u da hala kullanan var iş görüyor onun gibi düşün.

Ajazz marka switchler nasıldır bilmiyorum hocam.
Brown switch olanı daha tok sesli. Öneririm.

Kimine göre iyi kimine göre kötü. Hotswap klavye için rahat 2500 TL gözden çıkartmak gerekiyor zaten. BMW daha iyi ama Toros'u da hala kullanan var iş görüyor onun gibi düşün.

Toplamasını bilmem ama 2500 TL ye gerek yok. %60 yada %75 alınacaksa 1500-2000 TL yeterli.

Kırmızı swith den farkını anlayamadım gitti :) .

Türkiye'deki garantili random markalılara karşı ne ekstra sunuyorlar ona bakmak lazım derim. Hani özellikleri, sundukları Türkiye garantili markalarda çok mu pahalı, ederi 1500 TL iken 700-800 TL'ye mi alıyoruz vb.

Ben de Aliexpress'ten 2x16 GB 3600Mhz CL16 RAM kiti aldım mesela 1800 TL'ye geldi. Türkiye'de ise bundan kötü CL18'lik kitleri 3500 TL'ye satıyorlar. Hem iki kat fiyat farkı var hem daha kötü ürün. Bu durumda garantiyi salla gitsin diyebiliyorsun.

Türkiye'deki garantili random markalılara karşı ne ekstra sunuyorlar ona bakmak lazım derim. Hani özellikleri, sundukları Türkiye garantili markalarda çok mu pahalı, ederi 1500 TL iken 700-800 TL'ye mi alıyoruz vb.

Ben de Aliexpress'ten 2x16 GB 3600Mhz CL16 RAM kiti aldım mesela 1800 TL'ye geldi. Türkiye'de ise bundan kötü CL18'lik kitleri 3500 TL'ye satıyorlar. Hem iki kat fiyat farkı var hem daha kötü ürün. Bu durumda garantiyi salla gitsin diyebiliyorsun.
Hocam kargo kaç günde geldi ?

Kırmızı Switch versiyonunu 200-300 lira gibi bir ücrete almıştım yanlış hatırlamıyorsam Hepsiburada'dan. Ertesi gün iade etmiştim. Şu an kullandığım 100 liralık klavye bile ondan daha iyiydi. Hissiyat bakımından mekaniklik ile uzaktan yakından alakası yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı