Game booster PSU sorun yaratır mı?

Burada detaylı incelemesini yaptık. Göz atabilirsiniz. İdarelik kullanmanızda bir sakınca yok, kalitesiz bunu bilin sadece.

İçim rahatladi biraz da olsa teşekkür ederim.

Burada detaylı incelemesini yaptık. Göz atabilirsiniz. İdarelik kullanmanızda bir sakınca yok, kalitesiz bunu bilin sadece.

Sahip olduğum kasa ve güç kaynağı bu çoğu yerde onerilmemis C4 vb. Denmiş dedikeri abartma mı yoksa cidden tehlikeli mi?

İçim rahatladi biraz da olsa teşekkür ederim.

Sahip olduğum kasa ve güç kaynağı bu çoğu yerde onerilmemis C4 vb. Denmiş dedikeri abartma mı yoksa cidden tehlikeli mi?
bütçem buna yetmişti sadece ondan dolayı bunu tercih ettim

Son düzenleme:

Kalitesiz ürünler ama evet o tabirler abartıdır. Boş yere göz korkuturlar sadece. Yarın öbür gün güç kaynağınız bozuladabilir sonuçta düşük de olsa var böyle bir ihtimal. Ancak aldığınızda takıp patlatacaksınız diye bir şey yok. Göz korkutma.

Bütçenizi oluşturun ilerde. Sonrasında geçmeye değecek kaliteli bir modele geçişinizi yapın. Kaliteli PSU elbette çok önemli. Kaliteli modeller aldığımızda bozulma ihtimallerini minimize ederiz.

bütçem buna yetmişti sadece ondan dolayı bunu tercih ettim

Yapacak bir şey yok. Bütçeniz buna yetti. İş cüzdanınızda bitiyor. Bütçeniz olsa elbette ki önermezdim bu modelleri ancak elden bir şey gelmez. Çok isteyen size parasını verip alır yenisini.

Bu arada işin farklı bir boyutu: aldıktan sonra konu açmayın. Almadan önce konu açın ki ne olacağı belli olmaz. Nispeten daha iyi öneriler gelebilirdi.

Kalitesiz ürünler ama evet o tabirler abartıdır. Boş yere göz korkuturlar sadece. Yarın öbür gün güç kaynağınız bozuladabilir sonuçta düşük de olsa var böyle bir ihtimal. Ancak aldığınızda takıp patlatacaksınız diye bir şey yok. Göz korkutma.

Bütçenizi oluşturun ileride. Sonrasında geçmeye değecek kaliteli bir modele geçişinizi yapın. Kaliteli PSU elbette çok önemli. Kaliteli modeller aldığımızda bozulma ihtimallerini minimize ederiz.

Sağ olun bir sorum daha vardi eger PSU da sorun olursa parçalarda yanma hasar vb sorun olur mu olursa eğer garanti kapsamına girer mi?

Yani önceden açsaydınız konuyu... Belki daha iyi öneriler çıkardı.

Vallahi yapacak bise yok olan oldu artik.

Epey düşük ihtimal ancak var. Hasarın nerede meydana geldiğine bağlı. Garanti kapsamı konusunda firmanın tutumu önemli. Hepsinin garanti kapsamı farklı sonuçta.

Son bir sorum daha vardı hocam bu yanmasi veya hasar gormesi neden olur ve bunu engelleyebilecegim bir yontem var mıdır?

Bir de boyle bir sertifika var hocam.

Dosya Ekleri

• IMG_20230728_093351_307.jpg
    IMG_20230728_093351_307.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Son bir sorum daha vardı hocam bu yanmasi veya hasar gormesi neden olur ve bunu engelleyebilecegim bir yontem var mıdır?
Durduk yere kendiliğinden olabilecek bir durumu engelleyemezsiniz, zaten 0.1% ihtimal falandır bu, şebekeden kaynaklı bir şey olmaması için en garanti çözüm UPS.

Bir de boyle bir sertifika var hocam.
Bu verimlilik sertifikası, güvenlikle alakası yok.

Durduk yere kendiliğinden olabilecek bir durumu engelleyemezsiniz, zaten 0.1% ihtimal falandır bu, şebekeden kaynaklı bir şey olmaması için en garanti çözüm UPS.

Anladim hocam sadece öbür parcalara zarar gelmesinden korkuyorum öbür parçalarda sorun olmasın yeterli.

Hocam peki ne kadar idare eder bu beni mesela 1 yılı geçtikten sonra bir arıza olursa tamamiyle sistemi mi yakar yoksa sadece kendini mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı