Game Extra İade İşlemlerinin Tamamlanması Ne Kadar Sürüyor?

HelloNegibor

Hectopat
Merhaba geçenlerde burda konu açarak, arkadaşlardan tavsiye alarak HyperX Cloud 2 almaya karar verdim. Siparişi bugün Game Extra internet sitesinden verdim ancak Game Extra hakkında pek iyi yorumlar görmedim ve benim aldığım fiyattan daha ucuz olan Cloud 2' yi daha güvenilir bir site olan Hepsiburadada buldum. İade talebiyle birlikte kısa zamanda (Black Friday geçmeden) param geri döner ve kullanıma uygun olursa iade etmek istiyorum. Aranızda daha önce böyle bir olay yaşayan varsa bilgilendirebilir mi?

Tam bilmiyorum ama iade edilse bile banka işlemleri uzun sürüyor ben o site için örnek vermeyim ama Hepsiburada' dan aldığım ürünü 1-2 hafta arası iade param yattı anca. Bu banka kartı için geçerli diğerleri için bilmiyorum.

Tam bilmiyorum ama iade edilse bile banka işlemleri uzun sürüyor ben o site için örnek vermeyim ama Hepsiburada' dan aldığım ürünü 1-2 hafta arası iade param yattı anca. Bu banka kartı için geçerli diğerleri için bilmiyorum.

Teşekkürler. Ürünü iade etmeyeceğim o zaman. Ürün kargoya verilmiş gözükünce ve kargo takip numarası gözükmeyince birazcık endişelendim üstüne bir de yorumlar vs. zaten ilçede olduğum için ve ulaşım imkanları daha kısıtlı olduğu için sorun yaşamaktan korktum. MNG kargoya verilmiş ve ben herhangi bir sorun yaşamasam da onun da internette pek iyi bir ünü yok.

Teşekkürler. Ürünü iade etmeyeceğim o zaman. Ürün kargoya verilmiş gözükünce ve kargo takip numarası gözükmeyince birazcık endişelendim üstüne bir de yorumlar vs. zaten ilçede olduğum için ve ulaşım imkanları daha kısıtlı olduğu için sorun yaşamaktan korktum. MNG kargoya verilmiş ve ben herhangi bir sorun yaşamasam da onun da internette pek iyi bir ünü yok.
Site güvenilir o konuda şüpheniz olmasın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı