Game Garaj Pollux 3T10-K MSI özelleştirilip alınır mı?

Bütçe
7500

Steven Gerrard

Hectopat
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim kasayı görseldeki gibi güncelleyip almayı planlıyorum.

Ram ve ssd markaları hakkında bihaberim desem yeridir, özelleştirme kısmında daha iyi 2*8 gb ram ve 240 gb ssd varsa yorumlarda belirtebilir misiniz? Bilgisayara herhangi bir şey yedeklemiyorum ve oynadığım sadece iki tane oyun var depolama konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamam.

Markanın kasa ve güç kaynağı hakkında da bilgisi olan varsa bir bilgilendirme rica edebilir miyim.

Ürünün linki: ürün linki

Dosya Ekleri

• kasa.png
    kasa.png
    45,8 KB · Görüntüleme: 68
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim kasayı görseldeki gibi güncelleyip almayı planlıyorum.

RAM ve SSD markaları hakkında bihaberim desem yeridir, özelleştirme kısmında daha iyi 2*8 GB RAM ve 240 GB SSD varsa yorumlarda belirtebilir misiniz? Bilgisayara herhangi bir şey yedeklemiyorum ve oynadığım sadece iki tane oyun var depolama konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamam.

Markanın kasa ve güç kaynağı hakkında da bilgisi olan varsa bir bilgilendirme rica edebilir miyim?

Ürünün linki: ürün linki

Kendin toplaman daha mantıklı gibi.

Kendin toplaman daha mantıklı gibi.

Neden hocam hangi parçalardan dolayı böyle düşündüz.

Şu an araştırdım bu bütçede hep 1650'li modeller var ki ben 3200 TL'ye RX590 R5 2600'lı sistem almıştım harbi vay anasını sayın seyirciler diyorum ve susuyorum.

Özelleştirdiğim parçalardan sıkıntılı olan var mı hocam sizce.

Geri
Yukarı