Xbox Game Pass alınır mı?

KillSwitchTR

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye, Aydın
Daha fazla  
Meslek
Sporcu
Steam oyun fiyatları çok pahalı geliyor, Game Pass almaya karar verdim. Forza Horizon 5 falan oynayacağım. Alırnır mı?
Bir de, bir oyunda save dosyamı sürem bitince saklayabilir miyim? Diyelim ki bir üyelik aldım, aldığım gün o üyeliği uzatabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu oynamak istiyorsan alırsın oynamak istemiyorsan almazsın hocam yani bunada biz karar vermeyelim. Evet aldığın gün üyeliğini yeniden uzatabiliyordun ben xbox da en son öyle yapmıştım ama üstünden bayaa bi zaman geçti.

Steam oyun fiyatları çok pahalı geliyor, Game Pass almaya karar verdim. Forza Horizon 5 falan oynayacağım. Alırnır mı?
Bir de, bir oyunda save dosyamı sürem bitince saklayabilir miyim? Diyelim ki bir üyelik aldım, aldığım gün o üyeliği uzatabiliyor muyum?
Hocam kütüphane takıntınız yok ise alabilirsiniz almadan önce istediğiniz oyunların Gamepass üyeliğinde olup olmadığını kontrol edin her oyun yok.

Forza 5, indirim dönemi 500 liralara iniyor. Forza 4 indirim dönemi Steam'de 200 liralara iniyor. İndirimde Horizon 5, 3 aylık Game Pass fiyatında 🤔. 3 ay sonra bir daha 500 liranız olacaksa şimdi Game Pass alınabilir. Horizon da dahil bir sürü oyunu denemiş olursunuz. 3 ay sonra da Horizon'ı çok beğendiyseniz veya 4'nü de deneyip onunla da oynarım derseniz ilgili oyunu köklü satın alırsınız.

Diyelim ki bir üyelik aldım, aldığım gün o üyeliği uzatabiliyor muyum?
Save dosyası muhabbetini bilmiyorum ancak diğer sorunuzun cevabı evet. Aldığınız gün, bir sonraki gün tekrar tekrar abonelik alabilirsiniz. İlla 1 ay beklemenize gerek yok.

Bunun yöntemi de bir kere abonelik alıdıktan sonra Sign in to your Microsoft account buraya girin, aşağıda yenilenen ödeme var onu kapatın. Sonra sayfayı kapatın. Yeni sekme açın ve PC Game Pass | Xbox buraya gelin. Hemen katıl, kabul et... diye devam edip 1 aylık daha alabilirisiniz. Almak istediğiniz kadar bu yöntemi tekrarlayın.

En son yenilenen aboneliği ister kapatın ister kapatmayın. Kapatırsanız unutup gün gelince tekrar çekmez, bir kere çekince para iadesi alamıyorsunuz. Ancak bunu kötü yanı 3 aylık aldınız, bundan 3 ay sonra yani Nisan'ın ilk günü zam yaptılar. Siz, önceden abone olduğunuz ve son zammın üstünden 1 ay geçmeden tekrar abonelik alacağınız için eski fiyattan son 1 defa daha abonelik alabilirsiniz.

Ancak benim başıma gelen oldu ve şöyle bir senaryo gerçekleşti. Siz 8 Ocak'ta, 3 aylık aldınız. 1 Şubat'ta zam geldi. Sizin aboneliğiniz 8 Nisan'da bittiğinde bu sefer bi bakıyorsunuz eski 160 liralık fiyattan değil, zamlı fiyattan yenileyecek :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı