Game Pass almaya değer mi?

Mehmet967

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bugüne kadar oynadığım tek hikayeli oyun Mafia 2 artık FIFA, Valorant, CS:GO'dan bıktım ama artık farklı bir oyun oynamak istiyorum Game Pass'i duydum. Sizce almaya değer mi? Güzel grafikli hikayeli oyunlar var mıdır içinde? Baktım da hangi oyun seviliyor anlayamadım. Alsam da örneğin üyeliğimi iptal edebiliyor muyum? Yoksa belli bir süre taahhüt vermem gerekiyor mu önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Tabii ki değer. Size atacağım yöntem ile ücretsiz kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
1.Adım
2.Adım
https://support.discord.com/hc/tr/a...box-Game-Pass-Ultimate-with-Discord-Nitro-FAQ
3.Adım
Eski oyun kayıtlarınıza ulaşmak için önceden Game Pass aldığınız hesabı kullanın. Game Pass için yeni Microsoft Hesabı açın, Xbox hesabından Store hesabını değiştirin.

4.Adım
https://support.discord.com/hc/tr/a...ss-Ultimate-ile-üç-aylık-ücretsiz-Nitro-kazan
5.Adım
Yeni Discord hesabı açıp Xbox' ın verdiği Nitro' yu kullanın böylece Temmuz' a kadar bedava Game Pass kullanabilirsiniz.

Not: Discord doğrulama için 8₺ çekiyor sonra geri veriyor. Kartınızda 8₺ olsun.

Kesinlikle alınır. Oradan da Online tarz oyunlar oynayabilirsin, hikaye odaklı güzel oyunlarda var.
Ücretsiz Game Pass'i aldıktan hemen sonra iptal de edebilirsin, ne kadar süren var ise o zamana kadar kullanırsın.

2021 yılının ortalarında Game Pass standart versiyonunu 30 TL'ye almıştım. Şimdi şöyle bir baktığımda 30 TL'ye fena oyunlar yok. Ayrıca aşağıda bıraktığım linkten hem konsol hem de PC için hangi oyunların olduğunu görebilirsiniz. Kısacası 30 TL'ye bir denemenizi öneririm hatta 45 TL'ye Ultimate versiyonunda Minecraft Java sürümü falanda var. Bir denemenizi öneririm.

Oyuları icelemek için:

Bir sürü oyun var benim de abonelik olan bir platformda(oyunlara sahip olmadan) oynamak konusunda çekincem vardı hocam. En azında bu şekilde ucuz alınıp denenebilir.

Anladım dostum bana şu oyunu mutlaka oyna diyebilceğiniz oyun var mı?
Arkadaşlar PC için yazmayı unutmuşum söylediğinz her şey PC için de geçerli değil mi?

Anlatım dostum bana şu oyunu mutlaka oyna diyebileceğiniz oyun var mı?
Hades, Forza Horizon 5, Gears of War, Halo, DOOM, Dishonored, Final Fantasy, Yakuza öne çıkıyor. Bir sürü oyun var kendinize göre illa bulursunuz hocam. EA Play' de dahil. Oradan It Takes Two öneririm, Jedi Fallen Order, Titanfall 2... Yukarıda attığım yol ile ücretsiz deneyin derim ilk önce hocam.

Kullanan birisi olarak deneyimlerimi aktarayım Forza Horizon 5 indirdim hatalar yüzünden oyunum açılmadı ve çoğu kişide de öyle oyun yamaları geç ekleniyor bir de EA sports anlaşmalığında ücretsiz olan "FIFA 21" oyununu indiricektim EA App yükletti bana sonrasında giriş yapmama rağmen arka arkaya hata kodu aldım şu ana dek tek düzgün inen oyunum "A Way Out" oldu bence oyun piyasasına göre hem ucuz hem de 400+ fazla oyun imkanı sunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı