Game Pass iadesi Papara'ya gelir mi?

muslumbigelsjsj

Femtopat
Daha fazla  
Xbox Game Pass üyeliği bakıyordum. Telefondan bakmaya çalışırken siteye girdim devam etmek için kart istedi girdim direk satın alım gerçekleşti. Kardeşim bir durun bir fiyata bakacağım. Neyse ben bunu 7 dakika sonra iptal ettim, para iadesinin de yapıldığına dair mail geldi fakat Papara'da tık yok. Gelmesi birkaç gün sürer mi? Yoksa Xbox daha iademi falan yapmadı da kazık mı yedim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette ne kadar para iadem haftalardır yatmadı diye sıkıntı çekenler olsa da yüzden fazla iade gerçekleştirmişimdir şu ana kadar en sıkıntılı sitelerde bile maksimum 2 gün içinde elimde oldu.

1 hafta içinde Papara'na iade gerçekleşecektir.
Mesajini mailden gördüm. Moderatör arkadaşımız düzeltmiş. Tekrardan yazan arkadaştan da belli internette yatmadı vs. diyenler var. Bunu akıl edemedin sanırım. Şikayet var sitesinde çözülmemiş birsuru bu konu hakkında şikayet var. "İnternetten araştırsan" sen de görürdün sormamın sebebini 😆

İnternette ne kadar para iadem haftalardır yatmadı diye sıkıntı çekenler olsa da yüzden fazla iade gerçekleştirmişimdir şu ana kadar en sıkıntılı sitelerde bile maksimum 2 gün içinde elimde oldu.
Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı