Game Pass oyunları kolla PC ile mi Xbox ile mi oynanmalı?

efedeveci

Femtopat
Daha fazla  
Çok kararsızım. İyi bir bilgisayarım var ve kol almak istiyorum Xbox beğeniyorum. Sizce Xbox kolu alıp Game Pass oyunları oynamak mı yoksa Xbox Series S alıp aynı oyunları öyle oynamak mı? Sizce hangisi ve arasındaki farklar neler? Sizce kol ile konsol arasındaki fiyat farkına değer mi?

Çok kararsızım. İyi bir bilgisayarım var ve kol almak istiyorum Xbox beğeniyorum. Sizce Xbox kolu alıp Game Pass oyunları oynamak mı yoksa Xbox Series S alıp aynı oyunları öyle oynamak mı? Sizce hangisi ve arasındaki farklar neler? Sizce kol ile konsol arasındaki fiyat farkına değer mi?
İyi bir bilgisayarın varsa boşu boşuna konsol almana gerek yok gibi düşünüyorum. Ne kadar iyi bilgisayar onu bilmiyorum tabi detay vermemişsin ama 1 Xbox Gamepad alarak mis gibi oyun deneyimi yaşarsın. Hem konsol parası vermemiş olursun.

Bence burada önemli olan senin konsolu nasıl kullanacağın. Mesela konsolu istediğin zaman rahat bir şekilde istediğin yere taşıyabilirsin. Tatile giderken, arkadaşa giderken vb. gibi ama PC eğer kasa ise farklı bir yerde oyun oynamak için taşımak istediğinde bu çok daha uğraştırıcı oluyor. Konsolun farklı avantajları var eğer düşünürsen ama böyle bir durumun yoksa eğer kol alıp PC'de oynamak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı