Game Pass PlayStation'a gelir mi?

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
Bu yaz Game Pass için PS5 satıp Series X'e geçmiştim ve şimdi ise Xbox özel oyunları PS'ye gelecek haberleri dolaşıyor. Özel oyunlarda Forza serisi dışında oynamıyorum ama sizce Game Pass PS5'e gelir mi? Ona göre Series X'i elimde tutmayı düşünüyorum.

Bu yaz Game Pass için PS5 satıp Series X'e geçmiştim ve şimdi ise Xbox özel oyunları PS'ye gelecek haberleri dolaşıyor. Özel oyunlarda Forza serisi dışında oynamıyorum ama sizce Game Pass PS5'e gelir mi? Ona göre Series X'i elimde tutmayı düşünüyorum.
Hayır tabii ki de.

Game Pass'in kendi sitesinden series X/S ibaresini kaldırması şüphelendirdi hocam. Hiçbir yerde Xbox yazmıyor.
Allah allah bu PS’ye game pass gelecek mi demek oluyor yani? Microsoft batarsa anca gelir, kısacası imkansız.

İmkansız kelimesini kullanırken biraz iddaalı yazmışım. İmkansız kelimesi için çok da emin konuşabilecek bir konu değil. Tabii bunu game pass’in gelme ihtimali olduğu için söylemiyorum sadece yanlış anlaşılmasın diye yazıyorym. Xbox exc.’lerin PS tarafına gelme ihtimali var ama game pass gibi bir sistemin gelmesinin çok düşük bir ihtimal ve !!“imkansız”!! olarak görüyorum.

Son düzenleme:
Gelmez

Yeni konular

Geri
Yukarı