PlayStation'a Xbox Game Pass gibi bir abonelik sistemi gelir mi?

Herhangi bir somut kanıtınız var ise atarsanız sevinirim.
Sıkı bir şekilde oyun piyasasını takip eden biri olarak resmi, Sony kanadından gelen bir açıklama görmedim. Müneccimsiniz herhalde.
Hocam nasıl görmedin,haberi tam hatırlamıyorum ama oyun sayfalarının çoğunda bu haber çıktı,resmi miydi tam emin değilim fakat takip ediyorsan görmen gerekiyor,demek ki etmiyorsun.Hiç görmediğini bile düşünürsek bana müneccim deme hakkın bulunmuyor.

Hocam nasıl görmedin, haberi tam hatırlamıyorum ama oyun sayfalarının çoğunda bu haber çıktı, resmi miydi tam emin değilim fakat takip ediyorsan görmen gerekiyor, demek ki etmiyorsun. Hiç görmediğini bile düşünürsek bana müneccim deme hakkın bulunmuyor.
Sızıntı haberlerini gördüm. Bahsettiğin haberler resmi değil işte. Resmi olmayan şeyler için kesinlik bildirme.
Sony'den resmi açıklama gelseydi ortalık ayağa kalkardı.

Sızıntı haberlerini gördüm. Bahsettiğin haberler resmi değil işte. Resmi olmayan şeyler için kesinlik bildirme.
Sony'den resmi açıklama gelseydi ortalık ayağa kalkardı.

Jim Ryan (Sony Interactive Entertainment CEO), Rus haber ajansı TASS ile yaptığı röportajda Gamepass'e cevaplarının olacağını zaten açıkladı.

Haber ajansının resmi sitesindeki röportajı yukardaki linkten okuyabilirsin.

Beklemedeyiz. En kolay cevap PS Now'ı tüm dünyada erişime açmak olacak sanırım. Belki PS Now ile Playstation Plus'ı birleştirip yeni bir şey yapabilirler. (Gamepass Ultimate gibi.)

Jim Ryan (Sony Interactive Entertainment CEO), Rus haber ajansı TASS ile yaptığı röportajda Gamepass'e cevaplarının olacağını zaten açıkladı.

Haber ajansının resmi sitesindeki röportajı yukardaki linkten okuyabilirsin.

Beklemedeyiz. En kolay cevap PS Now'ı tüm dünyada erişime açmak olacak sanırım. Belki PS Now ile Playstation Plus'ı birleştirip yeni bir şey yapabilirler. (Gamepass Ultimate gibi.)
Evet aradığım cevap buydu,teşekkür ediyorum,@Lockheed'e duyurulur.

Haber ajansının resmi sitesindeki röportajı yukardaki linkten
Rapörtaj 19 Kasım 2020'de çekilmiş.
Benim resmi derken bahsettiğim şey düz, listeyi veren bir duyuru. Geleceğini hepimiz biliyoruz, her firmanın aboneliği oluyor bu dönemde.

Son düzenleme:
İsterim ama Sony'nin böyle bir işe girişeceğini sanmıyorum. Çünkü Game Pass'a rağmen zaten PS çok daha fazla satılıyor. Paradan kısmak istemezler gibi.

Jim ryan (Sony ınteractive entertainment ceo), Rus haber ajansı tass ile yaptığı röportajda Game Pass'e cevaplarının olacağını zaten açıkladı.

Haber ajansının resmi sitesindeki röportajı yukarıdaki linkten okuyabilirsin.

Beklemedeyiz. En kolay cevap PS Now'ı tüm dünyada erişime açmak olacak sanırım. Belki PS Now ile PlayStation Plus'ı birleştirip yeni bir şey yapabilirler. (Game Pass Ultimate gibi.)

PS Now'un daha Türkiye'ye geleceğini düşünmüyorum. Şu an 5 senedir bekleyenler var bu sistemi. GeForce NOW geldi yakında xcloud da gelecekmiş. Yıllardır PS Now'u bekliyoruz adamlar tık diye bu sene bilemedin bir dahaki sene getirecek sistemi.haber.

İsterim ama Sony'nin böyle bir işe girişeceğini sanmıyorum. Çünkü Game Pass'a rağmen zaten PS çok daha fazla satılıyor. Paradan kısmak istemezler gibi.
Evet öyle aslında,hala pazarda PS Xboxa göre fazla satılıyor,yalnız bu iş biraz da artık firmaların streaming servislerine bakış açısıyla da alakalı artık.

Geri
Yukarı