Game Pass PlayStation'a gelir mi?

@Teknolojik112 hocam ben daha önce hiç PlayStation kullanmadım PS5 Slim almayı düşünüyorum amacım PS4 ve PS5 özel oyunlarını oynamak (Uncharted-God of War-Last of Us-Spider-Man gibi ) özel oyunları bitirdikten sonra belki satarım belki kullanmaya devam ederim (satmak çok kolay zaten ilana koysam aynı gün satılır)

Böyle birşey yaparlarsa kendi ayaklarına sıkarlar. Normalde batar veya batmaz demek biraz iddialı olurdu fakat adamlar konsolu sürekli olarak Gamepass ile reklamladığı için bir çok kişi Xbox'ı bu sebepten tercih ediyor. Özellikle her Xbox incelemesinde Xbox'ın güzel özellikleri es geçilip Gamepass anlatılıyor. Özel oyun konusunda da Xbox oyunlarının PS platformuna gelmesi pek birşey değiştirmez diye düşünüyorum. Kim Halo veya Gears için Xbox alıyor ki? Zaten bunlar PC'de de var ama oynayan pek kişi yok bir tek Forza var. Bu sebepten getirmeleri mantıklı olabilir ancak yeni çıkan oyunu anında getirmek yerine 4-5 yıl sonra getirmeleri daha doğru olur.

Bu yaz Game Pass için PS5 satıp Series X'e geçmiştim ve şimdi ise Xbox özel oyunları PS'ye gelecek haberleri dolaşıyor. Özel oyunlarda Forza serisi dışında oynamıyorum ama sizce Game Pass PS5'e gelir mi? Ona göre Series X'i elimde tutmayı düşünüyorum.

Gelebilir hocam Xbox'ın olayı zaten burada Game Pass satmak.

Geri
Yukarı