Game Pass Ubisoft oyunları için Series S alınır mı?

Abdulsamet234

Hectopat
Arkadaşlar Xbox Series S almak istiyorum. Tavsiye eder msiniz? Maddi durumum sadece bunu karşılıyor ve Game Pass alınca Ubisoft oyunları da geliyor mu yoksa Ubisoft için ayrı mı abone olmalıyız? Teşekkür ederim. PC de ve konsol oyuncuları Online oyunda aynı anda mı karsılasıyor yoksa konsol ayrı PC ayrı mı oluyor teşekkür edeim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ubisoft oyunlarının tümü gelmiyor. Ubisoft+ içerisinde ayrı olarak satılan bir abonelik sistemi var. Maddiyata göre Xbox Series S tavsiye edilebilir. Fakat sizlere tavsiyem 1 Eylül tarihini beklemeniz Xbox Series S'in 1 TB olan sürümü çıkacak. Sizleri depolama alanı konusunda bayağı rahatlatacaktır. PC ve konsol oyuncularının birbiri ile karşılaştığı oyunlar var karşılamadığı oyunlar var. Oyununa göre değişiyor.

Series S kullanıcıyım tavsiye ederim Game Pass alınca Ubisoft oyunları gelmiyor ancak Game Pass'in içine dahil olan Ubisoft oyunları var Assassin's Creed Odyssey AC Origins Far Cry 5 gibi.

Ubisoft oyunlarının tümü gelmiyor. Ubisoft+ içerisinde ayrı olarak satılan bir abonelik sistemi var. Maddiyata göre Xbox Series S tavsiye edilebilir. Fakat sizlere tavsiyem 1 Eylül tarihini beklemeniz Xbox Series S'in 1 TB olan sürümü çıkacak. Sizleri depolama alanı konusunda bayağı rahatlatacaktır. PC ve konsol oyuncularının birbiri ile karşılaştığı oyunlar var karşılamadığı oyunlar var. Oyununa göre değişiyor.

Hocam ne kadar fiyattan çıkacağı belli değil mantıksızda olabilir beklemek.

Herkese teşekkürler. Konsol ikinci el fiyatı 7 bın bu fiyata PC alamam laptop alsam bile konsolun oyunlarını oynatmaz konsol gibi konsol almak daha mantıklı geldi Game Pass'te Türkçe hikayeli oyunlar var mı arkadaşlar.

Herkese teşekkürler. Konsol ikinci el fiyatı 7 bın bu fiyata PC alamam laptop alsam bile konsolun oyunlarını oynatmaz konsol gibi konsol almak daha mantıklı geldi Game Pass'te Türkçe hikayeli oyunlar var mı arkadaşlar.

İndie çok oyun var ama en kaliteli olanlar Forza 5 Starfield ve Skyrim Skyrim ve Starfield'ın tam bir Türkçe desteği yok ancak modlama desteği olan oyunlar olduğundan modla Türkçe yama kurabilirsiniz Starfield'ın modlama desteği olacak diye biliyorum olmazsa eğer Türkçe yama kuramazsanız.

Hocam ne kadar fiyattan çıkacağı belli değil mantıksızda olabilir beklemek.

Ama beklememekte mantıksız olabilir. Çok aşırı bir fiyat farkı olmadan çıkış yaparsa 512 GB versiyonu aldığına üzülebilir. Sonuçta kendi kararı ben sadece bir opsiyon belirtmek istemiştim arkadaşımıza. Piyasanın şartları kafamızı allak bullak etti maalesef.🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı