Game Pass vs EA Play

Ekşi Limonata

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün itibarıyla Game Pass'e zam geldi. 80 TL'den 160 TL'ye çıktı. Game Pass alacaktım ama zam haberini duyunca kararsız kaldım. Sizce Game Pass hala alınır mı? Peki sizce Game Pass mi, EA Play mi? Oynayacağım oyunlar: FIFA 23, A Way Out, Fallout 4, Shadow Warrior 3, Titanfall 2, Starfield, Mass Effect.

Fallout ile aranız var mı? Bence serideki en zevksiz oyun Fallout 4. Fallout 4 için mod gerekebilir veya oynayacağınız zaman vaktinizi ayırmanız gerekebilir. Ben en azından 2024 sonuna kadar Gamepass'e zam geleceğini sanmıyorum.

Ayrıca önce EA Play oyunlarına yönelin derim. EA Play zam gelmeden yıllık almanızı öneririm.

EA Play'ı direkt olarak EA üzerinden almanızı öneririm. EA'nın başlatıcısının çok sorunu var. Gamepass veya Steam üzerinden oyun oynarken alakasız sorunlar yaşayabilirsiniz.

Son düzenleme:
EA Play tabii ki. Ben 30 liradan 1 yıllık almıştım, onu almamış olsam 1 yıllık EA Play alırdım şu anda.

Fallout ile aranız var mı? Bence serideki en zevksiz oyun Fallout 4. Fallout 4 için mod gerekebilir veya oynayacağınız zaman vaktinizi ayırmanız gerekebilir. Ben en azından 2024 sonuna kadar Game Pass'e zam geleceğini sanmıyorum.

Ayrıca önce EA Play oyunlarına yönelin derim. EA Play zam gelmeden yıllık almanızı öneririm.

EA Play'ı direkt olarak EA üzerinden almanızı öneririm. EA'nın başlatıcısının çok sorunu var. Game Pass veya Steam üzerinden oyun oynarken alakasız sorunlar yaşayabilirsiniz.

Teşekkür ederim, yani EA Play'in kendi sitesinden EA Play mi satın alayım Steam'den değil yani?

EA Play tabii ki. Ben 30 liradan 1 yıllık almıştım, onu almamış olsam 1 yıllık EA Play alırdım şu anda.

Teşekkür ederim dostum öyle yapacağım.

EA kendi sitesinden satın alın. EA uygulamasının garip sorunları var. Steam veya Gamepass ile alırsanız, hesap bağlantısı veya uygulama yüklü değil gibi bolca garip hata ile karşılaşırsınız. Benzer sorunu forumda yazan çok gördüm. Ben de Gamepass kullanrıken aynı sorunu yaşamıştım. Sorunu nasıl çözdüğümü dahi hatırlamıyorum. Her oyunda EA başlatıcısı açıyor ve sorun çıkma ihtimali çok olası.

EA, Ubisoft vb. oyunlarını direkt kendi uygulamalarında oynamak, satın almak daha mantıklı. Direkt EA uygulaması üzerinden de alabilirsiniz.

Geri
Yukarı