Game Pass vs PS Plus

Daha fazla  
İkisi arasında ki fark ne? Ve hangisi mantıklı?

Not; Xbox'ya da PS4 yok. Amaç, can sıkıntısından dolayı konu üzerine sohbet etmektir.

Dosya Ekleri

• images - 2022-07-29T223747.881.jpeg
    images - 2022-07-29T223747.881.jpeg
    12,1 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi menfaatim açısından Game Pass diyorum, oyunlar vs. bir yana asıl sebebi de şu: 10 tane falan MS hesabım var. İnternette satılan 2 aylık Game Pass Ultimate kodlarını 15 TL'na alıp sürekli kullanıyorum. Microsoft Store'a farklı hesaplardan girip kodları etkinleştiriyorum, Xbox hesabına da kendi mailimden giriyorum. Mis gibi.

Sony'nin kendi konsollarına özel yaptırdığı oyunlar dışında PS plus üyeliğinin avantajı olmadığını düşünüyorum.

Xbox game pass ise PC veya konsol için ayrı olarak verilebildiği gibi Ultimate üyelikle birlikte uygun fiyata hem PC hem konsol kütüphanesine erişiliyor. PS plus çok pahalı.

Konsolum yok ama alacak olsam Xbox alır ve game pass aktif ederdim. Son jenerasyon konsollarda Xbox donanım olarak daha güçlü diye biliyorum. Bana ileriye dönük performans olarak daha fazla güven veriyor.

Şimdilik bilgisayarım gücü ve erişebildiğim oyun çeşitliliği yetiyor. Ucuz fiyattan stokladığım game pass anahtarları ile bu hizmeti kullanmaya devam edeceğim.

Microsoft'un satın alarak bünyesine kattığı(Bethesda, Activision-Blizzard) veya üyelik sistemini entegre ettiği(EA play) şirketler sayesinde oyun çeşitliliği potansiyel olarak daha fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı