Xbox Game Pass'in çalışma mantığı

ozersko

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Game Pass alacağım konsol için ve çalışma prensibini öğrenmem gerek. Şimdi ben diyelim ki bugün aldım 14 Haziran'da üyeliğim bitiyor ve tekrar satın almamı mı söylüyor?

Arkadaşlar Game Pass alacağım konsol için ve çalışma prensibini öğrenmem gerek. Şimdi ben diyelim ki bugün aldım 14 Haziran'da üyeliğim bitiyor ve tekrar satın almamı mı söylüyor?

Evet aylık olarak 30 / 45TL ödüyorsunuz seçiminize göre üyeliğiniz olduğu sürece kullanabilirsnizi.

Abonelik iptal etmezseniz ve kartınızda para varsa otomatik çeker ve devam eder aylık olarak. Tekrar almadığınız takdirde indirilen oyunlara erişemiyorsunuz.

Evet tekrar satın alacaksin ama kendisi söylemiyor iptal etmediysen yeniler kartta para varsa otomatikaylık eğer ki iptal ettiysen soyluyo 7 gün kala yenile avantajların sona erecek diyor bitince kendin alman lazım acmazsan otomatigi 29.99 TL karşılığında Game Pass'deki oyunları oynuyorsun bitince bir daha alıyorsun ben yazın aldım 90 TL oldu haziran, Temmuz, Ağustos tatil boyunca oyunumu oynadım okul bitince yeniden yenileyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı