Game Pass'ta oyun indirmeye hazırlanıyor ama inmiyor

HooDue

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar indirme hazırlanıyor diyor ama bir türlü başlamıyor. Farklı oyunlarda da denedim sonuç aynı. Bilgisayarı sıfırladım. Uygulamayı silip baştan yükledim. Yok aynı hala. Windows güncel. Yardımcı olabilecek var mı?

Microsoft Store çok kötü bir uygulama.

Tüm Windows ve Store uygulamalarının güncel olması gerekiyor.

Bende satın aldığım bir uygulamayı indiremediğim için deliriyordum.

Mağazayı güncellemeyi deneyin. Birkaç ay önce aynı sorundan müzdariptim. Mağaza güncellendikten sonra çözülmüştü.
Hocam mağazayı güncelleyin derken nasıl yani? Bilgisayarı yeni sıfırladım ve her şeyi baştan indirdim güncellemeleri filan yaptım ama sorun devam ediyor. Nasıl çözdünüz siz tam olarak yardımcı olur musunuz kaç gündür bu sorundan müzdaripim.
Microsoft Store çok kötü bir uygulama.

Tüm Windows ve Store uygulamalarının güncel olması gerekiyor.

Bende satın aldığım bir uygulamayı indiremediğim için deliriyordum.
Hocam her şey güncel windows güncel. Güncelleştirmeleri denetle diyorum hem de store'dan da ama her şey güncel. Ne yapacağım ya.

• Görev çubuğunda, Microsoft Store'u seçin.
  • Görev çubuğunda Microsoft Store'u görmüyorsanız görev çubuğundan kaldırılmış olabilir. Bu özelliği nasıl bulacağınız burada açıklanmıştır: Görev çubuğundaki arama kutusuna Microsoft Store yazın, ardından listeden seçin.
  • Microsoft Store'u açtıktan sonra Daha fazlası > İndirmeler ve güncelleştirmeler> Güncelleştirmeleri Al'ı seçin.

Not: İnternet hızınız yüksek olsa bile uzun sürüyor.

• Görev çubuğunda, Microsoft Store'u seçin.
  • Görev çubuğunda Microsoft Store'u görmüyorsanız görev çubuğundan kaldırılmış olabilir. Bu özelliği nasıl bulacağınız burada açıklanmıştır: Görev çubuğundaki arama kutusuna Microsoft Store yazın, ardından listeden seçin.
  • Microsoft Store'u açtıktan sonra Daha fazlası > İndirmeler ve güncelleştirmeler> Güncelleştirmeleri Al'ı seçin.

Not: İnternet hızınız yüksek olsa bile uzun sürüyor.
Hocam güncel o da.

Geri
Yukarı