Game Pass'ten indirilen oyun kütüphanede sınırsız mı kalıyor?

hdddonmasorunu

Picopat
Daha fazla  
Eğer Microsoft Game Pass alırsak aylık 159 Türk lirası oradan bir oyun indirirsek o oyun sonsuza kadar bizde duruyor mu? Mesela ben PC Game Pass alıp FM 24 oynamak istiyorum sonsuza kadar var mı böyle bir şey?

Sonsuza kadar değil. Üyeliğin devam ettiği sürece oynayabiliyorsun. Üyelik varsa oyun var, yoksa oyun falan yok. :)

Oyun Game Pass'in kendi kütüphanesinden kaldırılana kadar erişilebilir oluyor. Eğer Game Pass'ten kalkarsa, oyun yüklü olsa da erişilemiyor, oynamak istediğiniz zaman satın alma sayfası çıkıyor.

Diğer türlü üyelik sürenizce oynayabiliyorsunuz.

Ben de tam anlamadım bu durumu. Şöyle cahilce bir şey sorsam Game Pass var elimde ve yüzlerce oyuna erişiyorum okey ama 1 oyunda %70 indirim oldu onu satın aldım. HDD'ye indi sonra o oyun o hafta ücretsize geldi ve 1 ay sonra da ücretsizden çıktı. Ben hala oynamaya devam edebiliyor muyum? Yani kütüphane denilen şey ücretsiz mağaza değil mi? Ben parasını verdiysem ömür boyu oynayamaz mıyım?

Ben de tam anlamadım bu durumu. Şöyle cahilce bir şey sorsam Game Pass var elimde ve yüzlerce oyuna erişiyorum okey ama 1 oyunda %70 indirim oldu onu satın aldım. HDD'ye indi sonra o oyun o hafta ücretsize geldi ve 1 ay sonra da ücretsizden çıktı. Ben hala oynamaya devam edebiliyor muyum? Yani kütüphane denilen şey ücretsiz mağaza değil mi? Ben parasını verdiysem ömür boyu oynayamaz mıyım?
Satın aldığınız oyunlar sizin kütüphanenizde süresiz boyunca kalır. Game Pass üzerinden kendi kütüphanenize eklediğiniz oyunlar, Game Pass'te bulundukları sürece sizin kütüphanenizde durur.

Yeni konular

Geri
Yukarı